سابق یک مدیر بابی Winkles می میرد در 90

بابی Winkles سابق یک مدیر و غول مربی است که ساخته شده خود را ماندگار ترین سهم بیس بال با ساختمان ایالتی آریزونا به یک ملی نیروگاه درگذشت جمعه در سن 90.

مرگ برای اولین بار گزارش شده توسط Arizona Republic که می گویند نیست جایی که او درگذشت و یا علت مرگ است.

Winkles کوتاه مدیریتی تصدی با یک بود قابل توجه در چگونه آن را به پایان رسید: با اوکلند پیشرو لیگ آمریکا و غرب در 24-15 در تاریخ 21 مه سال 1978 Winkles ناگهان ترک, خسته از یک صاحب Charles O. فینلی دوم-حدس زدن.

Winkles اول پیوست یک میدوی از طریق 1974 فصل مدت کوتاهی پس از اخراج به عنوان مدیر کالیفرنیا فرشتگان به عنوان اوکلند مدیر آلوین تاریک است مربی پایه سوم. این یک را برنده می سوم خود را جهانی عنوان سری بعد که فصل.

پس از تاریک اخراج شد پس از سال 1975 فصل Winkles مربی با غول های تحت لایحه Rigney سپس جو Altobelli قبل از فینلی آورده Winkles به جای اخراج جک McKeon به عنوان یک مدیر در تاریخ 26 ژوئن سال 1977.

در بخشهایی از دو فصل Winkles رفت 61-86 با اوکلند. در یک فصل و نیم با فرشتگان Winkles شد 109-127.

متولد 11 مارس 1930, Winkles بزرگ شده در یک مزرعه در نزدیکی, Tuckerman, ارک., و رفت و به ایلینوی Wesleyan University قبل از شروع خود نرم افزار حرفه ای در لیگ کوچک است.

Winkles یک infielder که با بازی در هفت فصل در شیکاگو وایت ساکس سازمان هرگز در رشته های. در سن 28 او استخدام شد و تبدیل به ایالتی آریزونا اولین سر مربی. در طول تصدی خود (1959-1971), Winkles هدایت خورشید شیاطین به سه ملی عنوان و نام NCAA مربی سال دو بار.

در میان Sun Devils استخدام شد و آینده را از Reggie Jackson, Rick دوشنبه و سه سال Bando.

پس از مربیگری روی لئامت دادن با جوراب سفید (1978-81), Winkles صرف 11 سال گذشته کار خود را با مونترال Expos برای او یک مدیر اجرایی, مربی و پخش.

او القاء شد به عنوان یک عضو منشور کالج Baseball Hall of Fame در سال 2006.

WNBA: شیکاگو, آسمان مرکز استفانی Dolson اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای coronavirus ساخت اولین شیکاگو ورزشکار حرفه ای شناخته شده اند که به قرارداد این ویروس. او گفت که او آزمایش مثبت حدود یک ماه پیش و این تیم گفت: او به بهبود است.

NFL: پشتیبان گیری در حال اجرا بازگشت برایان هیل خود را امضا کرد یک سال $2,133,000 پیشنهاد مناقصه به باقی می ماند با Atlanta Falcons.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>