خارجی ولرم در مودی برنامه ریزی برای باز کردن باند دسترسی به بازار

هند به دنبال به خارج از کشور بودجه برای نجات آن کتک بازار اوراق قرضه اما تسکین ممکن است آهسته آمده است.

یک حرکت اجازه می دهد تا جهانی بودجه برای خرید بیشتر دولت و بدهی های شرکت های بزرگ بعید است برای معکوس کردن احساسات صدمه دیده رکورد فروش اوراق قرضه و کاهش بازده سرمایه گذاران می گویند.

“باند بالا عرضه به معنی بالقوه فشار بر قیمت اوراق قرضه بنابراین دسترسی آسان تر به بازار محلی به این معنا نیست یک پتانسیل مثبت بازگشت در کوتاه مدت گفت:” آرتور لاو, رئیس سابق آسیا-ژاپن با درآمد ثابت در PineBridge سرمایه گذاری آسیا با مسئولیت محدود.

خارجی ها تبدیل شده سرد در هند بدهی در ماه های اخیر و پیرایش منابع به چهار ماه اخیر در میان کاهش رشد و حدس و گمان است که سیاست گذاران را محدود دامنه برای سهولت بیشتر پس از پنج کاهش نرخ در سال 2019.

روپیه بدهی صعود کرده است 0.8% پس از شروع سال کمتر از نیمی از به دست آوردن پست شده توسط اندونزی یادداشت های آسیا دیگر بالا بازده بازار اوراق قرضه. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله افزایش 15 واحد در سه ماهه منتهی به ماه ژانویه است.

در حالی که دسترسی بیشتر می تواند افزایش جریان در طول زمان از مزایای ممکن است زمان برای تحقق و تمرکز است به احتمال زیاد باقی می ماند در بلندی $109 میلیارد دلار اوراق قرضه عرضه در حال حاضر.

“این ممکن است گفته شود که به طور کلی بهره در اوراق قرضه است که به هر حال خاموش در حال حاضر و از این رو این بسط ممکن است به مقدار کمی در کوتاه مدت گفت:” suyash را از دست ندهید چودری رئیس درآمد ثابت در IDFC مدیریت دارایی شرکت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر