دهلی نو: اقتصاد هند تنظیم شده است به سرعت به شدت پایین به عنوان شرکت به چشم انداز صورت رفتن هفته ها یا حتی ماه ها عملا با هیچ درآمد و تقاضای مصرف کننده به احتمال زیاد به نرم باقی می ماند حتی پس از coronavirus بحران بیش از ضربات به دلیل ورشکستگی از دست دادن شغل و در نتیجه روانی زخم.

پیش بینی در حال کاهش رشد اقتصادی هند تخمین زده شده برای سال مالی شروع 1 مارس با بیشترین انتظار یک انقباض شدید در ماه ژوئن سه ماهه خروجی.

در روز دوشنبه شاخص S&P رتبه جهانی قطع برآورد آن برای هند محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به 3.5% از آن برآورد زودتر از 5.2% آن را به عنوان انتظار خسارت به اقتصاد از covid-19 pandemic برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام به عنوان شدید به عنوان یک در طول بحران مالی آسیا 1997-98.

“در میان غیر منتظره ای بالا قطعیت پیش بینی می کنیم که آسیا و اقیانوس آرام رشد به شیرجه رفتن به 2.2 درصد در سال 2020 با U شکل بازیابی گرفتن نگه دارید و بعد از این سال این امر فشار فعالیت 4 درصد زیر روند” آن گفت: در یک گزارش منتشر شده در روز دوشنبه.

هند سیاست گذاران اعلام کرده اند چند اقدامات برای مقابله با تاثیر این ویروس بر اقتصاد و بیشتر به آمده به احتمال زیاد در چند هفته آینده. در حالی که دولت اعلام کرده است که یک بسته امداد برای کسانی که بدترین ضربه توسط 21 روز در سراسر کشور مستند به جلوگیری از جامعه انتقال از coronavirus بانک مرکزی هند (RBI) در زمان یک سری از مراحل به افزایش نقدینگی در سیستم بانکی و تشویق بانک ها به قرض دادن.

(Graphic: Sarvesh Kumar Sharma/Mint)
(گرافیک: Sarvesh Kumar Sharma/نعناع)

بی سابقه ای مستند است که به احتمال زیاد اصلاح کردن 74 درصد از تولید ناخالص داخلی واقعی از این بانک پیشتر تخمین زده شده برای نیمه اول سال 2020 گفت: Abheek Barua اقتصاددان ارشد در HDFC Bank Ltd.

“ما امکان رشد پیمانکاری توسط 3 ٪ در ماه آوریل-ژوئن چهارم را حفظ خواهد کرد که رشد ضعیف اما در مثبت ربع (به صورت کامل سال)” Barua گفت. HDFC بانک پیش بینی شده در هند-تولید ناخالص داخلی به رشد 3.2 درصد در سال مالی آینده.

Barua گفت: تاثیر مستقیم این مستند است که به احتمال زیاد شدید برای بخش خدمات به عنوان مصرف غیر ضروری ، “هنگامی که این مستند برداشته شده است ما انتظار داریم بخش خدمات فعالیت برای جستن به عقب و نه به سرعت. در مقایسه اولیه تاثیر مستند در تولید و فعالیت است و انتظار می رود تا حدودی پایین تر به عنوان یک سوم از خالص ارزش افزوده در تولید از تولید اقلام ضروری از جمله مواد غذایی و نوشیدنی نفتی و کک داروسازی و محصولات دارویی. که گفت:, کشیدن بر رشد تولید است و به احتمال زیاد معطل فراتر از نیمه اول FY21 با توجه به کاهش رشد اقتصاد جهانی و ادامه داد: زنجیره عرضه اختلالات,” او اضافه شده است.

هفته گذشته صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: اقتصاد جهانی می تواند خیره در یک رکود اقتصادی است که به عنوان بد و یا بدتر از بحران مالی جهانی سال 2008 است. صندوق بین المللی پول انتظار می رود به طور قابل ملاحظه ای کاهش رشد آن تخمین می زند برای بسیاری از اقتصادهای در آن چشم انداز اقتصادی جهان که قرار است در ماه آوریل است.

منعکس کننده بدبینی هندی بازارهای سهام همچنان رو به پایین مارس در دوشنبه آزادسازی سهام و صرفه جویی در پول نقد. این Sensex فرو 4.61% به 28,440.32 در حالی که 50-به اشتراک گذاری شاخص بسیار خوب ریختن 4.38% به 8,281.10.

تحلیلگران تردید در مورد تاثیر کلی درباره آخرین اقدامات انجام شده توسط دولت و RBI با توجه به اقتصاد به متوقف مجازی. بسیاری از ترس است که به اندازه پولی و مالی محرک ممکن است به اندازه کافی.

سوئیس بانک سرمایه گذاری UBS نیز افت ارزش آن برآورد رشد تولید ناخالص داخلی هند در روز دوشنبه به 2.5% برای FY21 از 4 درصد.

“سیاست های اقتصادی انتخاب خواهد شد تعیین عمق بحران و قدرت بازیابی. به این وضعیت هنوز هم در حال تحول کمی تاثیر اقتصادی covid-19 بسیار چالش برانگیز است. در زیر ما جایگزین حالات فرض اختلال خواهد تا اواسط ماه مه (سناریوی خوش بینانه) یا سپتامبر (نزولی) هند FY21 رشد واقعی تولید ناخالص داخلی می تواند محدوده بین 4% (سالانه) و -0.2% (سالانه) (منفی تولید ناخالص داخلی اولین بار پس از FY80)” گفت: Tanvee Gupta Jain یک اقتصاددان در UBS.

S&P برآورد است که در میان بیشتر خوش بینی. رقیب مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در هفته گذشته کاهش رشد اقتصادی هند, طرح برای سال 2020 به رقم 2.5% از 5.3%.

در میان پیش بینی, Icra با مسئولیت محدود دارای کمترین رشد تولید ناخالص داخلی برآورد FY21 در 2٪.

تنها پوشش نقره ای برای هند به نظر می رسد که از سقوط قیمت نفت خام. کندی رشد اقتصاد جهانی باعث شد تا قیمت نفت غوطه وری به پایین ترین سطح خود از سال 2002.

هر دلار در هر بشکه کاهش قیمت نفت را کاهش می دهد هند واردات نفت لایحه توسط 10,700 کرور به صورت سالانه.

کم قیمت انرژی نیز باز یک قایق از فرصت ها از جمله همکاری های بیشتر میان هند و چین در جهان سوم و دوم-بزرگترین واردکنندگان نفت بود و از این فرصت برای پر کردن هند استراتژیک نفت خام ذخایر در شرایط مطلوب.

Utpal Bhaskar از دهلی نو و نسرین سلطان از بمبئی کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de