به صورت متوسط و شدید موارد کورتیکواستروئیدها می تواند تكیه Covid-19 درمانی: دولت

دهلی نو: بر اساس شدت علائم Covid-19 را می توان طبقه بندی به سه گروه خفيف و شديد گفت: وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز شنبه در حالی که همچنین هجی کردن درمانی برای این موارد است.

“در یک ویدیو کنفرانس با متحده در 10.07.2020 و مجازی در نشست “COVID مورد مدیریت دولتی / دانشگاه تهران مرکز تعالی” در 10.07.202, ICMR و AIIMS دهلی نو تاکید کرد این موضوع است که در صورت عدم درمان, درمان استاندارد برای خفيف موارد به عنوان شرح داده شده در مدیریت بالینی پروتکل وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) می تواند موثر ترین” MoHFW گفت: در یک نسخه.

متوسط و موارد شدید اکسیژن کافی پشتیبانی مناسب و به موقع دولت از ضد منعقد و به طور گسترده ای در دسترس و ارزان کورتیکواستروئیدها مطابق با این پروتکل می تواند در نظر گرفته شود تكیه Covid-19 درمان وزارت گفت. برای موارد خفیف که نزدیک به 80 درصد از کل موارد هیدروکسی کلروکین (HCQ) توصیه شده است. استاندارد مراقبت استراتژی های درمان نشان داده اند به نتایج مثبت عملکرد این وزارتخانه گفت.

این روش برای درمان Covid-19 تا حد زیادی بر اساس بدون علامت و مراقبت های حمایتی از آنجا که هیچ درمان عنوان نشده است. حفظ هیدراتاسیون خوب نیز ضروری است وزارت گفت.

“دستیابی به یک درمان موثر برای Covid-19 نیز منجر به repurposing از چند دارو است که بخش اصلی مدیریت بالینی پروتکل اما باید نشان داد که “تحقیقاتی درمان”. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در خاص زیر گروه از بیماران بر اساس اطلاع و تصمیم گیری با بیمار قبل از تجویز این داروها” وزارت بیشتر گفت.

این داروها هنوز نه تایید شده توسط داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI) و تنها مجاز برای محدود اضطراری استفاده برای Covid-19. ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان کالج پزشکی بیمارستان های تعیین شده به عنوان مراکز تعالی یادآور شد توسط ICMR و AIIMS که استفاده بی رویه و یا استفاده در شرایط که برای آنها مطلوب نیست ممکن است باعث بیش از آسیب خوب.

ایالات متحده نیز گفته است که شواهد موجود برای remdesivir نشان می دهد که آن را ممکن است کاهش زمان برای بهبود بالینی استفاده می شود که در حد متوسط به موارد شدید. شده اند وجود دارد هیچ فایده ای ندارد از نظر کاهش مرگ و میر.

“Remdesivir باید با احتیاط شدید با توجه به پتانسیل خود را برای عوارض جانبی جدی از جمله کبد و کلیه میشود. به طور مشابه برای توکلیزوماب مطالعات نشان داده اند و نه هر گونه منافع در کاهش مرگ و میر. اما اگر مورد استفاده برای بیماران مبتلا به شرایط مناسب رضایت آگاهانه مورد نیاز است. شایع استفاده می شود دلسرد از آنجا که اثر این دارو کارگردانی در ‘cykotine طوفان’,” وزارت گفت.

همه “تحقیقاتی درمانی’ هستند نیاز به انجام تنها در مراقبت های بهداشتی مناسب و امکانات که در آن نظارت نزدیک از بیماران ممکن است به طوری که عوارض بالقوه می تواند اداره می شود. ICMR به شدت توصیه می شود که تمرکز مدیریت بالینی باید همچنان به باقی می ماند در اکسیژن درمانی (از جمله جریان بینی اکسیژن) استروئیدها (که به طور گسترده ای در دسترس و ارزان) مناسب و به موقع دولت ضد منعقد و با کیفیت بالا مراقبت های حمایتی از جمله بهداشت روان مشاوره برای بیماران و خانواده proning مدیریت از قبل موجود بیماری و تسکین علائم.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>