Marybeth Linzmeier Dorst نیست همیشه راحت صحبت کردن در مورد بازی های المپیک است.

“برای 20 سال آن را دشوار است به شنیدن المپیک, موسیقی,” او می گوید: تنها چند ساعت پس از گزارش ظاهر گفت: بازی های المپیک 2020 خواهد بود به تعویق افتاد تا 2021.

که به دلیل هشت-زمان NCAA قهرمان شنا بود نه بازی های المپیک به سرقت رفته از او.

در سال 1980 و پس از 17 سال واجد شرایط برای دو رویداد در مسابقات المپیک — 200 و 1500 متر آزاد. او هرگز رقابت در هر دو, اما, به عنوان ما (و 65 کشورهای دیگر) معروف تحریم مسکو بازی با توجه به جنگ شوروی و افغانستان.

چهار سال بعد — تازه از برنده سه NCAA عناوین برای استنفورد — 21-ماه-پیر Marybeth خواهد پایان 3 در 200 رایگان در سال 1984 مسابقات المپیک — همان سال ایالات متحده تا به حال تصمیم به ارسال تنها دو نفر از شناگران در هر رویداد به جای آن از حد معمول ، او می خواهم در نهایت از دست بازی های المپیک فقط سه صدم (0.03) دوم.

“راستش ’84 بود خرد کن به من,” او می گوید. “در ’80 من فقط فکر می کردم دنیای من بود صدف که به دلیل جوانی من من می خواهم که این فرصت را در آینده برای انتقام قادر به انجام آن است. اما در مسابقات المپیک ’84 آن را فقط اتفاق نمی افتد — من برنده سه NCAA عنوان در ماه مارس و در بالا از بازی, اما پس از آن آمد ژوئن من نبود.”

Marybeth نشسته است و در کنار همسرش, کریس Dorst در منلو پارک خانه. کریس نیز یک عضو از سال 1980 تیم المپیک ایالات متحده (جفت adorably ملاقات کرد در حالی که آموزش پیش از بازی) اما در مردان, واترپولو. بر خلاف آن دختر اما کریس ساخته شده در سال 1984 تیم و برنده مدال نقره — یک لحظه Marybeth شنبه از طریق قبل از گرفتن به عنوان دور از لوس آنجلس بازی به عنوان او می تواند.

“من رفتم پایین به مالیبو, تماشا المپیک واترپلو تیم رقابت آویزان با خانواده اش در پپرداین که در آن بسیاری از ورزشکار خانواده اقامت داشتند, حال, دیدنی, زمان, سپس رزرو آن از کالیفرنیا است. من نمی دیده بان هر چیز دیگری من در واقع دولت با دوست دختر دیگری که او نیز از دست رفته تیم ما رفت و رودخانه قایق سواری در اورگان, اسکی روی آب, فقط هر چیزی به دور از المپیک تبلیغاتی بود که بیش از همه دولت است.”

در حال حاضر 57, Marybeth است که در نهایت راحت صحبت کردن در مورد بازی های المپیک دوباره. و زمان نمی تواند بهتر به عنوان صدها نفر از المپیک به احتمال زیاد در مورد رفتن را از طریق یک تنوع از آنچه او 40 سال پیش به دلیل یک بیماری همه گیر کوروناویروس که آلوده بیش از 378,000 مردم و کشته 16,000-plus.

“من فکر می کنم اکثر ورزشکاران در حال رفتن به مبارزه برای چند هفته آینده به ماه برای آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار با زندگی خود را,” او می گوید. “هستند بسیاری از ورزشکاران که از کالج فارغ التحصیل شده از دو سال پیش و به آنها گفت:” من قصد دارم برای به تعویق انداختن زندگی حرفه ای من به قطار با تیم ملی و دنده تا برای سال 2020 است.’ در حال حاضر همه از ناگهانی آن را مانند ” چه?!?’ آنها باید تصمیم بگیرید: آیا می خواهید آنها را نگه دارید برای یک سال دیگر ؟ این یک تصمیم دشوار برای بسیاری از مردم است.”

اما Marybeth بهبود از یک کوه از المپیک ناامیدی سریع به در حال حاضر یک پوشش نقره ای.

“من با چپ احساس از امید برای آنها,” او می گوید. “آن نشده است لغو آن گرفته نشده و دور از آنها. آنها نمی دزدیدند به طور کامل آن را فقط به تعویق افتاد — برای افراد مبتلا به آسیب آن را یک سال دیگر برای بازیابی, برای مردم در بالای بازی خود را, آن را فقط یک کمی استراحت و به عقب بر گردیم در آن است.”

به عنوان او را برای مشاوره به هر آرای وجود دارد که تصمیم به ماندن در این دوره برای یک سال دیگر ؟

“به خودتان استراحت در ماه های ژوئیه و اوت و سپس در پشت آن است. آه — و سعی کنید آموزش متقابل” او با خنده می گوید.

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: grant.marek@sfgate.com | توییتر: @grant_marek

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im