مربی تیم فوتبال Fickell می گوید میشیگان سنت هیچ خواهد ماند در سینسیناتی

مربی لوقا Fickell مطلع ایالت میشیگان در روز دوشنبه که او تصمیم به ماندن در سینسیناتی ترک اسپارتها به ادامه جستجوی خود را برای پیدا کردن علامت Dantonio جایگزینی به عنوان سر مربی تیم فوتبال.

Fickell است بازسازی شده سینسیناتی به بالا 25 برنامه خود را در سه فصل. Dantonio که پا را از کار در این ماه نیز مربی در سینسیناتی.

پس با توجه به ایالتی میشیگان کار Fickell اعلام کرد که او اقامت داشت چون خانواده اش راحت است در سینسیناتی.

“من می دانم که در برخی از نقطه در زمان همه چیز همیشه به پایان رسیده است آیا آنها خلاص شدن از شما بچه ها را ترک وجود دارد همه نوع از همه چیز” Fickell گفت: در یک ویدیو ارسال شده در تیم سایت. “اما خط پایین این است که اولین و مهمترین خانواده است. بدیهی است که من آن را در اینجا.”

Fickell منجر شده Bearcats به ملی کانون توجه است. آنها در 25 صفحه بیشتر از فصل گذشته رفتن 11-3 با 38-6 پیروزی بیش از کالج بوستون در بیرمنگام کاسه.

اسپارتها خود را از دست داده winningest مربی که Dantonio به طور غیر منتظره بازنشسته Feb. 4. او رفت و 114-57 بیش از 13 سال با سه بزرگ ده عناوین و کالج فوتبال حذفی از سال 2010 تا 2015.

در جای دیگر

McCoughtry, Toliver

ثبت نام به عنوان نمایندگی رایگان

فرشته McCoughtry رهبری به لاس وگاس و کریستی Toliver است رفتن به لس آنجلس در روز اول که WNBA نمایندگی رایگان می توانید ثبت نام جدید تیم های.

جرقه تایید Toliver را امضا می آید که پس از او صرف چند فصل گذشته در واشنگتن و چراغ عارفان به خود WNBA قهرمانی. Toliver کمک جرقه برنده شدن در این عنوان در سال 2016. او به طور متوسط با 13 امتیاز در فصل گذشته برای عرفا.

McCoughtry صرف تمام حرفه ای در آتلانتا با خواب بعد از گرفتن پیش نویس توسط آنها را با شماره 1 انتخاب کنید در سال 2009. او به طور متوسط 19.1 نقطه در زندگی حرفه ای او.

• آتلانتا رویا اضافه شده اندازه به صف خود را با کسب مرکز Kalani قهوه ای از لس آنجلس اسپارکس برای گارد Brittney Sykes و مرکز ماری Gulich.

بسکتبال: Tamika Catchings لورن جکسون و نوسان در جنگل با پول نقد رهبری به زنان Basketball Hall of Fame.

سه نفر تیتر کلاس 2020. پیوستن سه سابق WNBA ستاره کارول Callan (مشارکت کننده) سرود سفت (مشارکت کننده) سو Donohoe (مشارکت کننده) و دبی براک (بازیکن کهنه کار). آنها را پذیرفته ژوئن 13.

Catchings بود چهار بار در المپیک مدال طلا برای ایالات متحده و پنج-زمان WNBA دفاعی بازیکن سال.

جکسون کمک سیاتل طوفان برنده دو WNBA عناوین و MVP لیگ سه بار.

پول نقد برنده سه WNBA قهرمانی با دیترویت و سیاتل و دو NCAA عناوین در UConn.

• LeBron James با توجه به بازگشت به بازی های المپیک است.

جیمز — دو بار مدال طلا و سه بار المپیک — در میان 44 بازیکنان اعلام شده توسط ایالات متحده آمریکا بسکتبال به عنوان فینالیست برای این تیم است که بازی در توکیو بازی ها در این تابستان. جیمز در سال 2004 2008 و 2012, کمک به آمریکا و برنده مدال طلا در اخیر دو اقدام ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>