سرویس غذا در آستان شما

گرسنه چرخ یک شرکت توسط ارتش جانبازان بود را به راه اندازی ‘الکتریک تلفن همراه رستوران’ هنگامی که COVID-19 همه گیر آواره این برنامه.

Vikram Sood,مدیر عامل شرکت گرسنه چرخ می گوید: “در طول چهار روز گذشته ما ارسال کرده اند وسایل نقلیه ما برای تحویل. ما باید کراوات یو پی اس با دو شرکت که بزرگ FSSAI تایید آشپزخانه (یکی با ظرفیت 15000 وعده غذا در روز و دیگر 8,000 وعده غذا در روز). یکی برای افرادی که استفاده می شود به داشتن کمی گران تر مواد غذایی تا غذاهای مورد ₹80 هر. یک ظرف غذا برای تمام خانواده (دو بزرگسال و دو کودک). از طرف دیگر ما آهک برنج و به همین ترتیب برای حدود ₹38. کامیون ها رفته اند به خانه استراحت جاده Kammanahalli, Halasuru, Whitefield و جاده فرودگاه. پلیس داده اند عبور برای دو وسیله نقلیه.”

بیان کرد که او یک ایمنی مواد غذایی افسر Vikram می افزاید که این شرکت به دنبال یک حسابرسی دقیق روند.

گرسنه چرخ در حال حاضر ایجاد یک جامعه مواد غذایی داوطلب برنامه. زیر آن FSSAI تایید و حسابرسی آشپزخانه (home آشپز شبکه, خدمات مواد غذایی و غیره) می توانید ثبت نام. آنها خواهد شد و سپس حسابرسی شده توسط ایمنی مواد غذایی افسر از گرسنه چرخ.

می گوید: Vikram, “مانند این است که یک e-commerce طرح است. ما خواستار بر جوامع برای شناسایی/معرفی و یا تبدیل شدن به یک جامعه مواد غذایی داوطلب. نقش داوطلب خواهد بود برای کمک به سالمندان در جامعه همسایگان کارکنان و غیره. جمع آوری سفارشات یک روز در پیشبرد به روز رسانی سفارش ورق تسهیل دیجیتال پرداخت شده توسط خریداران به شرکت های مواد غذایی تایید تحویل به یک انتخاب کنید تا نقطه اطلاع رسانی به خریداران انتخاب کنید تا در وقت و کمک به کسانی که نیاز به مواد غذایی است. ما قصد داریم برای شروع این در چنای و بمبئی نیز هست.”

برای تبدیل شدن به یک داوطلب ارسال یک پیام WhatsApp به 9819648427.

منو را می توان در بیت.ly/hungryfoodvolunteer.

اگر علاقه مند به اهدای مواد غذایی (به عنوان مثال به ایستگاه پلیس محلی) گرسنه چرخ را تحویل مواد غذایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید