دنبال قلب خود را’

طراح Manish Arora امضای بیانیه همواره خود را منحصر به فرد حس سبک و رنگارنگ استفاده از نقوش. Arora بهار و تابستان سال 2020 نشان می دهد در هفته مد پاریس در سال گذشته ویژه نه تنها به این دلیل که طراح منتقل شده از یک باند به فرمت ارائه, اما او همچنین جشن یک سال از متمم قانون اساسی به بخش 377 قانون اساسی هند. “من در فرودگاه هنگامی که من برای اولین بار این خبر را شنیده من لبخند زد در طول سفر من. من خیلی خوشحالم که حقوق LGBTQIA+ جامعه بودند که به رسمیت شناخته شده. اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن و این یک گام کوچک در مسیر درست” می گوید Arora هنگامی که ما از او بخواهید در مورد اولین واکنش به این خبر در مورد بخش 377 اصلاح شده.

On ramp: ‘We are Family’ is a celebration of the LGBTQIA+ community; Manish Arora (below) special arrangement

بر روی سطح شیب دار: ‘ما خانواده’ جشن LGBTQIA+ جامعه; Manish Arora (در زیر) ترتیب خاص

اخیرا Arora انجام یک تنوع از خود نشان می دهد پاریس در Lakmé هفته مد (LFW) رفت و آمد مکرر در تابستان سال 2020 است. مناسب به نام ‘ما خانواده’, Arora تا به حال هشت مدل در حال حاضر مخلوقات خود را بر پایه آوردن آنها نزدیک تر به مخاطبان و تلفن خود دوربین. “من می خواستم بیننده را بیشتر شخصی با هنر من برای دیدن این دیدنی اعضای خانواده من در تمام شکوه و عظمت خود را و تعامل با آنها را در یک محیط خودمانی تر” او صرفا. فقط آن را در پاریس آواتار بمبئی تا به حال نشان می دهد اعضای این هندی های عجیب و غریب در جامعه خود را به عنوان مدل.

در طول سال Arora پرداخت ادای احترام به عشق و تنوع در همه مجموعه ها. “‘ما خانواده’ جشن LGBTQIA+ جامعه ستایش روح یک قبیله است که تعریف خود را از سرنوشت توسط شجاعانه به دفاع از رویای خود را. این یک مجموعه ای که فراهم می کند یک پاساژ برای خلاقیت خود را در یک انفجار از رنگ است.” Arora می گوید که هنرمندان همواره ترین آوازی و پرشور در مورد تنوع و مد جامعه باعث شده است تا مسیر وقتی که می آید به مبارزه برای برابری برای همه “من فکر نمی کنم من تا به حال این آزادی اگر من یک طراح مد” او ادعا میکند. به او غم و اندوه Arora نشان می دهد که طراح Wendell Rodricks که درگذشت (12 فوریه). “وندل شد بی باک در صنعت و برجسته صدا در LGBTQIA+ جامعه او خواهد بود واقعا از دست رفته می گوید:” Arora.

بلیط به پاریس

Arora رشد در بمبئی و رفت به دهلی نو, زمانی که او 17 به مطالعه در NIFT. آن را در دهلی است که او به خود و احساس واقعا پذیرفته شده است. بعد Arora به پاریس نقل مکان کرد و بعد همچنان به زندگی می کنند وجود دارد برای نیمی از سال است. “پاریس باز ذهن من به تجارب جدید با افراد جدید و یک دنیای جدید. من در پاریس زندگی می کنند برای نیمی از سال است. آن را نیز یک محل که در آن من احساس می کنم بسیار الهام می گوید:” Arora که دوست دارد به سفر و تجربه خود را در فرهنگ های مختلف الهام بخش است.

‘Follow your heart’

Back صفحه اصلی Arora مشغول است با بسیاری از طراحی همکاری اعم از رختخواب به یک با یک لوکس آیورودا نام تجاری. او در واقع یکی از اولین طراحان هند به محصول همکاری بسیار قبل از طراحی های خود و همسالان. “این مهم است برای من به دنبال خاص همکاری با نام تجاری. من همیشه مطمئن باشند که من دوست دارم نام تجاری چشم انداز اخلاق و ارزش قبل از رفتن پیش با همکاری. همکاری هستند یک راه عالی برای انجام کاری به طور چشمگیری متفاوت و ویترین کار من در محصولات مختلف و سیستم عامل” او می گوید.

سال آینده Arora کامل از 30 سال در صنعت این یک نقطه عطف است که او می گوید هنوز هم می آید به عنوان یک شوک است. “سی سال پیش من با استفاده از رنگ ها و نقوش که نشان عشق و برابری. در اوایل 90s تعداد بسیار کمی از مردم درک کرده اند و پذیرفته برابر عشق و امروز بخش عظیمی از نسل زندگی آن,” او می گوید. برای Arora رنگ و نقوش نشان دهنده برابری و عشق و اساس همه طرح های خود را. مشاوره برای طراحان و سر راست است “به دنبال الهام از همه جا, سفر, جهان, تجربه خود را در تجارب دنبال قلب خود را در هنگام ایجاد طرح. و ماندن درست به خود و چشم انداز خود را. من همیشه انجام می شود که” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>