تمرکز حاوی ویروس ممکن است به طور موقت تاثیر بر BRI

دهلی نو:
با دولت چین انرژی متمرکز در حاوی Covid-19 شیوع هندی استراتژیک کارشناسان فکر می کنم این ممکن است کمک به کاهش سرعت چین کمربند و جاده ابتکار (BRI) به طور خاص در چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC).

حتی اگر این بحران بیش از یک حاشیه ای تاثیر بر BRI که به دنبال سرمایه گذاری حدود 8 تریلیون دلار در پروژه های زیربنایی در سراسر آسیا و اروپا و آفریقا و هند کارشناسان و مقامات بر این باورند که آسیب در حال حاضر انجام شده است.

هند شده است انتقادی از CPEC که از طریق کاهش گلگت و بلتستان مناطق پاکستان-کشمیر تحت اشغال (M).

برخی بر این باورند که Covid-19 شیوع ممکن است در بهترین حالت یک “عقب نشینی موقت” به چین نمونه ممتاز ویژه نمایش یک کمربند و یک جاده (Obor) زیرساخت ابتکار رونمایی توسط رئیس جمهور چین در سال 2013 است که با هدف ایجاد راه آهن و بنادر و شبکه های قدرت در سراسر آسیا و آفریقا و اروپا.

“شما باید یک قطار در حال حرکت است که به طور موقت توقف به دلیل برخی تعمیرات باید انجام شود در این کارگاه. آن را در نهایت حرکت و رسیدن به مقصد خود را. همه ما شاهد موقت نوع از شکست گفت:” Alka Acharya استاد در مطالعات انجام شده در دانشگاه جواهر لعل نهرو.

برای مقابله با پکن, ایالات متحده است که به دنبال یک نقش بزرگتر برای هند در ثبات و حفظ حاکمیت قانون در هند و اقیانوس آرام—بزرگ قنداق کردن از زمین و دریا کشش تمام راه را از غرب سواحل ما به سواحل شرق آفریقا.

“ما دفاع از حاکمیت ملی ما امنیت و محافظت از رایگان و باز کردن هند و اقیانوس آرام برای فرزندان ما و برای بسیاری از نسل های آینده” ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت duding سفر اخیر خود به هند است.

یک مقاومت مواجه برابر BRI در حال وقوع است در هند و اقیانوس آرام منطقه از یک گروه شناخته شده به عنوان چهار متشکل از هندوستان, آمریکا, استرالیا و ژاپن است. “هند نیاز به بازگشت به تخته رسم کنید و سعی کنید برای رسیدن به یک فضای است که دوباره طراحی. هیچ بازی با حاصل جمع صفر در اینجا به عنوان هر کس می خواهد نهفته سرایت” Acharya گفت.

برخی از تحلیلگران بر این باورند که هند به ظاهر ناکافی پاسخ به بحران در چین را به مراتب گسترده رسیدن به مفاهیم با توجه به ماهیت رابطه بین دو کشور.

هند و چین به تازگی در یک کلامی تف بیش از پکن ظاهری امتناع از اعطای دهلی نو اجازه برای تخلیه پرواز. چین را رد کرده بود که هر گونه تاخیر در اعطای مجوز.

“این یک خطای راهبردی… داده شده است که هنگامی که شما را یک تجربه مثبت آن دست را بیش از نسل های منفی تجربه نیز بیشتر تند و تیز در طبیعت” گفت: دهلی نو-بر اساس امور راهبردی متخصص درخواست ناشناس ماندن.

“ما باید به زندگی با چین در محله ما. مانند خانواده وجود دارد چیزی است که شما هرگز فراموش نکنید که گفت:” دهلی نو مبتنی بر استراتژیک و کارشناس افزود: “چین گزاف گویی خواهد شد با توجه به جمعیت. آنها را تجربه کرده اند به مراتب بدتر نوع ضرر و زیان قبل از آن.”

“از منظر ارزیابی, جهانی, چرخه کسب و کار ما مشاهده Covid-19 به عنوان یک گذرا, شوک برونزا به عنوان مخالف به یک رکود اقتصادی است که ناشی از آندوژن می کشد و فشارهای اقتصادی که بیش از حد و اساسا به چالش کشیده است. ما باقی می ماند از این دیدگاه که بازیابی است که به تاخیر افتاد اما نه از خط خارج,” مورگان استنلی در گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>