FM Sitharaman می پرسد pvt دهندگان NBFCs برای حمایت از کسب و کارهای کوچک

او گفت: بخش خصوصی بانک ها از جمله ICICI بانک HDFC Bank بله و Kotak Mahindra Bank و NBFCs مانند Edelweiss و تاتا موتورز سرمایه گذاری راه حل ها در یک ویدئو کنفرانس که آنها باید پیاده سازی به تازگی اعلام کرد اضطراری تضمین اعتبار طرح اعطای وام (ECGLS) برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

بسیاری از وام دهندگان گفت: آنها در حال حاضر اجرا طرح, یک مقام ارشد دولت گفت: نعناع.

“به عنوان بسیاری از 18 بخش خصوصی بانک ها و 11-12 NBFCs نورد کردن این طرح است. بقیه را انجام خواهد داد تا در چند روز آینده” این مقام افزود که برخی از وام دهندگان خواسته اند دولت به گسترش دامنه این طرح به طوری که بیشتر از وام گیرندگان قادر به فایده آن است.

The govt scheme is expected to enable small biz pay salaries, rent, and meet restocking costs.

مشاهده تصویر کامل

دولت طرح انتظار می رود که برای فعال کردن کوچک biz پرداخت حقوق, اجاره و دیدار با تهیه هزینه های.

“برخی از بانک درخواست دولت شامل متخصصان و افراد تحت این طرح است. آنها همچنین درخواست از دولت برای تجدید نظر در این طرح به عنوان جدید و تجدید نظر تعریف MSMEs” این مقام ذکر شده در بالا گفت.

وزیر دارایی گفت: شرکت کنندگان که آنها را برای به اشتراک گذاشتن مسئولیت بخش دولتی به بانک ها شده اند که disbursing وام به کسب و کارهای کوچک گفت: یک نفر حاضر در جلسه.

دولت شده است prodding بانک ها برای افزایش اعتبار disbursal برای حمایت از شرکت های کوچک به ضرب و شتم با از دست دادن کسب و کار و شدید نقدینگی بحران با توجه به طولانی مدت در سراسر کشور مستند.

اعلام کرد به عنوان بخشی از دولت 20 تریلیون مالی بسته طرح تضمین وثیقه وام برای کمک به کسب و کارهای کوچک پرداخت حقوق و اجاره و دیدار با تهیه هزینه. آن را نیز به وام دهندگان تضمین 100 ٪ در برابر هر گونه وام به طور پیش فرض.

دو نفر حاضر در جلسه گفت: NBFCs خواسته دولت اجازه می دهد تا سود تضمین شده وام به افرادی که اجرای کسب و کار اما نه اساسا ثبت نام به عنوان MSMEs.

دولت می خواست به دانستن چالش هایی که غیر بانکی وام دهندگان و بانک های خصوصی رو در اجرای این طرح این افراد گفت.

“ما منتقل شده است که از جمله افرادی که قرض گرفتن از بانک های غیر سرمایه داران را به نفع بسیاری از وام گیرندگان. دولت به نظر می رسید به توافق با نقطه نظر گفت:” اول از دو نفر ذکر شده در بالا.

“در حالی که بزرگ بخش خصوصی بانک ها گفت: در این جلسه که آنها در حال حاضر آغاز شده و در حال disbursing وام های زیر طرح خود را کوچکتر همسالان هستند و در عین حال به عقب” دومین فرد ذکر شده در بالا گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>