وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز سه شنبه اعلام کرد یک بسته امداد برای کسب و کار, کاهش, پیروی از قوانین مالیاتی و قوانین ورشکستگی در تلاش برای کمک به شرکت ها و کارگران مقابله با عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس. یک بسته اقتصادی نیز در حال آماده او گفت:.

Sitharaman بخشیده اواخر هزینه بهره و جریمه تاخیر در پرداخت مالیات به وقت اضافی برای مختلف قانونی compliances و افزایش آستانه پرداخت به صورت پیش فرض برای آغاز رسیدگی به ورشکستگی از 1 لاخ به 1 کرور.

جدا از رعایت پوشش امداد هشت مناطق بود که اعلام کرد او مطمئن است که “یک بسته اقتصادی” بسیار نزدیک به حال اعلام کرد در میان تقاضا برای اقدامات محرک اقتصادی.

تاریخ به دلیل پسوند و چشم پوشی از هزینه دیر مجازات و علاقه برای رعایت الزامات مربوط به درآمد مالیات بر کالا و خدمات مالیات (GST) و آداب و رسوم و مالیات غیر مستقیم مرکزی انطباق و مقررات مربوط به شرکت های, قانون عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC), شیلات, وزارت, بانک ها و تجارت.

“ما بسیار نزدیک به اعلام یک بسته اقتصادی که اعلام خواهد شد زودتر از بعد” گفت: وزیر.

اعلام می آید در میان تلاش نارندرا دولت برای کنترل رشد تعداد Covid-19 موارد در حالی که کاهش بالقوه تاثیر بحران بر اقتصاد کشور و معیشت مردم. چندین شرکت را اعلام تعطیلی کارخانه و مستند در سراسر کشور را تهدید به اخلال در معیشت کارگران در درهم و برهم بخش.

Sitharaman به مردم سه ماه بیشتر برای تشکیل پرونده مالیات بر درآمد (it) بازده برای FY19 و همچنین برای ارتباط دائمی خود را به حساب شماره (PAN) با Aadhaar هویت منحصر به فرد اعداد.

در امداد رسانی به مشترک انسان بدهکاری cardholders در حال حاضر قادر به ایجاد هر تعداد از برداشت پول نقد از دستگاههای خودپرداز هر بانک برای سه ماه بدون شارژ بودن آنها است.

در حال حاضر, حساب پس انداز دارندگان مجاز حداقل پنج رایگان معاملات در ماه است. در مورد معاملات در سایر بانک ها و دستگاههای خودپرداز به مشتریان مجاز حداقل سه رایگان معاملات یک ماه در مترو شهرستانها و پنج در غیر مترو. مشتریان می تواند شارژ برای انجام معاملات در دستگاههای خودپرداز فراتر از تعداد معاملات رایگان شارژ که در پوش 20 در هر معامله به علاوه مالیات است.

روز سه شنبه دولت نیز چشم پوشی حداقل (حساب) تعادل هزینه و کاهش اتهامات عنوان شده علیه بانک به صورت دیجیتال معاملات تجارت برای تمام تجارت, سرمایه گذاری مصرف کنندگان است.

در صورت تاخیر در واریز مالیات کسر در منبع (TDS) بهره شده نصف به 9 درصد برای پرداخت سپرده 30 ژوئن 2020. وزیر همچنین گفت assessees می تواند ثبت نام برای مالیات مستقیم حل اختلاف طرح Vivad se Vishwas تا 30 ژوئن بدون اضافی 10% شارژ یک گزینه بود که قبل از آن در دسترس تا پایان ماه مارس است. پرداخت موعد مقرر و بدون بهره در زیر مالیات غیر مستقیم حل اختلاف طرح Sabka Vishwas نیز تمدید شده تا پایان ماه ژوئن.

Sitharaman گفت که نرخ بهره قابل اجرا در های مختلف با تاخیر پرداخت شده است کاهش به 9 درصد از 12 درصد یا 18 درصد در غیر این صورت قابل اجرا است. این پوشش می دهد از پرداخت مالیات پیش خود ارزیابی مالیات به طور منظم مالیات TDS مالیات جمع آوری شده در منبع برابری لوی اوراق بهادار و کالا معامله مالیات ساخته شده بین 20 ژانویه و 30 ژوئن.

تاریخ دلیل برای اقدامات مختلف مانند تشکیل پرونده تجدید نظر تجهیز نرخ بازده سرمایه گذاری در ابزار پس انداز یا سرمایه گذاری برای هزینه های بهره مندی از مالیات بر سود سرمایه و تحت قوانین اداره درآمد اداره نیز تمدید تا 30 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de