پرواز ممنوعیت Kunal Kamra کاهش به 3 ماه نیلی می گوید دهلی HC

دهلی نو:
دادگاه عالی دهلی نو روز پنجشنبه مطلع شد توسط وکلا به نمایندگی از کمیته تنظیم توسط نیلی که آن را تایید کرده است یک پرواز ممنوع در Kamra برای سه ماه به جای شش ماه اعمال شده توسط این شرکت هواپیمایی در ابتدا. Kamra ممنوع شد, از پرواز پس از او heckled روزنامه نگار Arnab Goswami در طول یک پرواز نیلی.

دادگاه سپس پرسید: اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) برای تصمیم گیری در Kunal Kamra نمایندگی این ادعا نقض هواپیمایی مورد نیاز (خودرو) در هشت هفته در برابر شرکت های هواپیمایی که او را ممنوع از پرواز به اتهام heckling روزنامه نگار Arnab Goswami در یک پرواز.

“DGCA را بموقع مطابق با محترم دیوان عالی سفارش” یک DGCA منبع گفت.

“دادگاه عالی دهلی نو شد امروز دفع درخواست ثبت شده توسط Mr Kamra با یک جهت به DGCA برای تصمیم گیری نمایندگی خود در هشت هفته به عنوان گفت: نمایندگی قبل از DGCA بود در انتظار adjudiction. در هر صورت محدودیت های اعمال شده بر آقای Kamra شد کاهش می یابد از 6 ماه به 3 ماه در مسیرهای داخلی کمیته رسیدگی به شکایات بود که پس از آن تشکیل شده توسط نیلی و اصلاح مدت ممنوعیت برای شروع از 28 ژانویه سال 2020 است. به عنوان مثل DGCA است بیشتر از 8 هفته به تصمیم گیری این موضوع در دست است که بیشتر یا کمتر پوشش تمام مدت 3 ماه مدت از ممنوعیت. این نیاز دیده می شود که چگونه به زودی DGCA طول می کشد این موضوع و تصمیم گیری در نمایندگی آقای Kamra به عنوان نمایندگی خواهد خود را تبدیل به infructous اگر کل دوره 8 هفته است که مورد استفاده و بدون هر گونه قضاوت گفت: Simranjeet Singh, شریک, آتنا قانونی است.

امینی کمدین Kunal Kamra روز سه شنبه تا به حال نقل مکان کرد دادگاه عالی دهلی به چالش کشیدن ممنوعیت پرواز سیلی با چهار خطوط هوایی علیه او. کمدین به دنبال اقدام علیه خطوط هوایی و به دنبال دستورالعمل ها را به DGCA به سرعت تصمیم می گیرید نمایندگی خود را به اقدام علیه خطوط هوایی.

PTI کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>