پرواز ممنوعیت Kamra کاهش می یابد به سه ماه نیلی می گوید دادگاه عالی دهلی نو شد

دهلی نو:
هند بزرگترین شرکت هواپیمایی نیلی در روز پنج شنبه گفت که دادگاه عالی دهلی که کمدین Kunal Kamra شش ماه ممنوعیت پرواز برای heckling روزنامه نگار Arnab Goswami در طول یک پرواز شده است کاهش می یابد به سه ماه.

نیلی داخلی کمیته که به بررسی حادثه تصمیم به کاهش این ممنوعیت پیش از آن در روز Kamra وکیل Prashant Sivarajan شریک در Lawmen و سفید در مصاحبه ای گفت:. یک اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) رسمی تایید توسعه, درخواست ناشناس ماندن.

دادگاه عالی این خواسته DGCA به نظر Kamra نمایندگی و اینکه آیا این ممنوعیت در نقض هواپیمایی مورد نیاز (خودرو)—دستورالعمل های داخلی بخش حمل و نقل هوایی—در هشت هفته.

“به این ترتیب DGCA تا هشت هفته به تصمیم می گیرید که بیشتر یا کمتر پوشش تمام مدت 3 ماه مدت از ممنوعیت. این نیاز دیده می شود که چگونه به زودی DGCA طول می کشد تا مسئله و تصمیم گیری در نمایندگی Kamra. نمایندگی خواهد خود را تبدیل به infructuous اگر کل دوره هشت هفته است که مورد استفاده و بدون هر گونه قضاوت” گفت: Simranjeet سینگ شریک در آتنا قانونی است.

Kamra روز سه شنبه نقل مکان کرد دادگاه عالی دهلی به چالش کشیدن ممنوعیت پرواز علیه او توسط چهار شرکت هواپیمایی است. کمدین به دنبال اقدام علیه خطوط هوایی و به دنبال دستورالعمل ها را به DGCA به سرعت تصمیم می گیرید نمایندگی خود را به اقدام علیه خطوط هوایی.

PTI کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>