آگهی گسترش به پیروزی در هفت بازی

فیلادلفیا تراویس Konecny کوین هیز و تایلر Pitlick گل در 10 دقیقه span در دوره دوم به عنوان آگهی, ضرب و شتم پایتخت 5-2 در واشنگتن در روز چهارشنبه به گسترش خود را به پیروزی از هفت بازی.

مجازات پلیس پایتخت در ادامه یک فصل طولانی ترند. آنها منجر NHL در جزئی جریمه و یک خط از سه در کمتر از پنج دقیقه در دومین دوره مجاز آگهی ها برای تحت کنترل گرفتن.

“کسانی که همه چیز کمی اضافه کردن به خصوص در برابر یک تیم که بازی واقعا خوب” گفت: واشنگتن دروازه بان برادن هولتبی که اجازه پنج گل در 29 عکس.

فیلادلفیا بال جیمز ون Riemsdyk suffereed شکسته دست زمانی که یک ضربه به او رسید.

اردک 4, بهمن 3: Rickard Rakell به ثمر رساند 1.2 ثانیه قبل از اضافه کاری بود به پایان رسید و رایان میلر متوقف 32 عکس به عنوان بازدید از آناهایم جامعی کلرادو پیروزی در هفت بازی.

شعله های آتش 3, آبی, کت, 2: T. J. برودی گل 11 ثانیه قبل از اضافه کاری بود به پایان می رسد برای تکمیل میزبان کلگری باز گشت از کسری بودجه دو هدف. شعله های آتش گره خورده است نمره در متی Tkachuk هدف در 18:17 از دوره سوم.

شغالها 4, Canucks 2: Lawson Crouse به ثمر رساند یک کراوات-شکستن هدف میدوی را از طریق دوره سوم و بازدید از آریزونا صدر ونکوور.

به طور خلاصه: نشینان defenseman جانی Boychuk که نیاز به بخیه به خود پلک پس از ضربه در صورت سقوط بازیکن اسکیت سه شنبه دچار هیچ آسیب به چشم خود را. … سناتور اخراج مدیر عامل جیم کمی کمتر از دو ماه بعد از او در زمان کار. کمی در بیانیه ای گفت: این حرکت بود بیش از یک آرگومان با صاحب یوجین Melnyk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>