فلوید برادر مصرانه از کنگره برای اقدام

برادر جورج فلوید به نظر می رسد روز شنبه در کاپیتول هیل به درخواست قانونگذاران به کمر در عدالت بی عدالتی در اجرای قانون تزریق یک شات از هيجان بالا به یک بحث تاریخی بیش از خشونت پلیس و کنگره نقش در مهار آن است.

مبارزه اشک Philonise فلوید ارائه آوردن شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس تاسف خود را از ناتوانی برای نجات برادر بزرگتر خود, کشته شده در ماه گذشته در بازداشت پلیس در حالی که اصرار پنل کاربران به استفاده از این تراژدی به سرکوب نژادی و نابرابری در عدالت کیفری.

“من نمی تواند مراقبت از جورج که بعد او کشته شد. اما شاید با صحبت کردن با شما امروز من می توانید مطمئن شوید که مرگ او نمی خواهد بیهوده” فلوید شهادت دادند.

تبلیغات

“جورج نامیده می شود برای کمک به او نادیده گرفته شد. لطفا گوش دادن به تماس من به شما در حال حاضر به تماس های از خانواده ما و تماس زنگ در خیابان ها در سراسر جهان است.”

فلوید توصیف غم و اندوه از تماشای این ویدئو از افسر پلیس و دو زانو بر برادرش را گردن برای هشت دقیقه و 46 ثانیه و با وجود اعتراضات خود را که او نمی تواند نفس بکشد.

“زندگی خود اهمیت. تمام زندگی ما مهم است. سیاه و سفید زندگی می کند ماده” فلوید گفت: بعدا در این جلسه پاک کردن اشک از چشمان او. “من فقط من فقط آرزو می کنم من می توانم او را. آن دسته از افسران آنها را وادار به زندگی می کنند.”

“عدالت باید در خدمت” فلوید گفت.

فلوید ظاهر آورده لحن غم انگیز به قوه قضائیه کمیته بهتر شناخته شده برای آن چابک حزبی دعوا بر سر مسائل داغ دکمه مانند تفنگ اصلاحات مهاجرت و استیضاح از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر جورج W. بوش برای حمایت خود را: ‘افتخار’ تهمت جونیور مغولستان سفر شکار هزینه K در سرویس مخفی حفاظت بیشتر. اما اعتراض عمومی است که به دنبال جورج فلوید مرگ برانگیخته تظاهرات خیابانی در سراسر کشور ملی حساب با میراث برده داری و وعده از هر دو طرف به اتخاذ قوانین جدید طراحی شده برای محدود کردن دهها و خشونت پلیس.

برخی از جمهوری خواهان گفت: خو تنور چهار شنبه شنوایی هیچ حادثه بود.

تبلیغات

“ما صرف مقدار زیادی از زمان در کنار ما در میان جمهوری خواهان صحبت کردن در مورد اهمیت تن و اهمیت تمدن و نشان دادن یک آشتی جویانه چهره زیرا … این یکی از مسائل است که در آن همه ما موافق گفت: Rep. , Mike Johnson,James (مایک) مایکل جانسون’Bachelor’, فارغ التحصیلان طرفداران تماس برای ABC به افزایش حق رای دادن تنوع Rep. بانک ها راه اندازی پیشنهاد برای RSC رئیس FBI مدیر stuck in the middle with ‘Obamagate’ بیشتر (R-لا.), یک عضو از قوه قضائیه کمیته.

“چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید است atrocity,” او اضافه شده است. “ما باید مطمئن شوید که آن را نمی کند در آینده اتفاق می افتد و ما باید برای استفاده از این فرصت به آدرس هسته ای, ریشه, مشکلات, که در زیر تمام آن.”

دموکراتها گسترده پلیس تعمیرات اساسی معرفی شده در دوشنبه تلفیقی از اصلاحات آنها بوده ام فشار برای سال, از جمله مقررات مربوط به ممنوعیت chokeholds بهبود مسابقه حساس آموزش پلیس و افزایش پاسخگویی اقدامات ماموران نشان داد سابقه سوء استفاده.

مسئله این است thornier برای جمهوری خواهان که خود را در یک نقطه سخت به عنوان اعتراضات خروشان در سراسر کشور و نظر سنجی های عمومی نشان می دهد نگرانی های فزاینده در مورد درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در دست اجرای قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, است که یک رکورد شطرنجی در مسابقه های مربوط به مسائل نیز پیچیده ایران با تلاش هر دو با تحریک آمیز توییتهایی و مرحله بندی یک عکس فرصت است که قبل بود توسط پلیس فدرال با استفاده از گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در اعتراض صلح آمیز.

حتی به قوه قضائیه را بررسی نژادی و عدالت بود و در جریان روز چهارشنبه waded به کسانی که فرار آب دوباره رد ایده تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال.

هنوز رهبران جمهوری خواه در هر دو مجلس به دنبال مقابله با دموکراتها پیشنهاد با یکی از خود را. در حال حاضر آمریکا در حال برگزاری در رونمایی لایحه خود را به کاخ سفید نشانه شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد صدور یک فرمان اجرایی در دولت اصلاحات.

“ما در حال کار بر روی آن” گفت: Rep. جیم JordanJames (جیم) دانیل JordanRepublicans پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات جمهوری خواهان با هدف انتشار پلیس اصلاحات پیشنهاد پایان هفته توافق هرزه در تماس های اولیه حریف را محکوم کمپین قائم مقام را نژادپرستانه تصویری بیشتر (اوهایو) ارشد جمهوری خواه در قوه قضائیه کمیته که متهم شده است با تهیه پیش نویس توافق را پیشنهاد جایگزین.

جورج فلوید کشته شد, on May 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را برای تقریبا ده دقیقه با یک زانو بر گردن او. فلوید دستگیر شده بود پس از یک فروشگاه کارگر گفته است که او با استفاده از یک تقلبی $20 bill برای خرید سیگار.

“او سزاوار نیست به مرگ بیش از $20. من از شما درخواست این است که چه چیزی یک مرد سیاه و سفید است؟” Philonise فلوید گفت: در شهادت او.

دیگر شاهدان عینی در چهار شنبه شنوایی شامل بنیامین Crump وکیل جورج فلوید خانواده و همچنین حقوق مدنی طرفداران و اجرای قانون است.

جمهوری خواهان در قوه قضائیه کمیته دعوت دن richard shaw, یک محافظه کار رادیو نمایش میزبان و سابق Secret Service agent; آنجلا آندروود Jacobs که برادر دیوید Underwood به ضرب گلوله کشته شد در طی تظاهرات اخیر در کالیفرنیا ؛ و دارل اسکات یک آمریکایی آفریقایی تبار پاستور و تهمت متحد.

برای یکی از اعضای کمیته رشته غیر مسلح آمریکایی های آفریقایی تبار در مواجهه با خطر در برخورد با پلیس و یا موقعیت های به ظاهر بی ضرر است کاملا شخصی. تشکر. لوسی می کنندلوسیا (لوسی) کی McBathMcBath, Handel به صورت خاموش در گرجستان خانه مسابقه برگشت تپه انتخاباتی گزارش: این اولیه شب در گرجستان دموکرات فراخوان کنگره به اقدام پس از مرگ جورج فلوید بیشتر (D-Ga.) خود را از دست داد 17-year-old son, Jordan Davis در سال 2012 پس از او در یک رویارویی بیش از پخش موسیقی در حالی که انتظار در ایستگاه گاز.

“من از دست رفته من پسر اردن توسط یک مرد که او را به نام یک قاتل برای سادگی پخش موسیقی با صدای بلند در اتومبیل خود,” او گفت: در این جلسه.

“اردن فاجعه تکان دهنده, تکان دهنده ای شبیه به Ahmaud Arbery است. شود در حالی که در جامعه خود را” می کنند گفت: با اشاره به Arbery مرگ در اوایل سال جاری در گرجستان پس از او دنبال شد و توسط دو مرد سفید در حالی که آهسته دویدن.

“آن را مانند یک طفل شیرخوار پانچ در قلب و دل و روده من. زیرا هنگامی که آن را متوقف کند؟”

جمهوریخواهان برجسته تماس با برخی از فعالان و ترقی خواهان به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” حتی اگر رهبران دموکرات در کنگره و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بایدن با جمع آوری کمک هریس برد .5 میلیون رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش تظاهرات بیشتر باید فاصله خود را از این فشار.

تشکر. مت Gaetzمتی (مت) GaetzOvernight دفاع: مجلس سنا تایید نظامی آمریکا اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس خدمات | نیروی دریایی به ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم | ایران قانونگذاران اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش نیروهای نظامی در آلمان خواهان اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به رد امان ما حضور نظامی در آلمان Hillicon دره: زوکربرگ در دفاعی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پست | توییتر برچسب دیگر قانونگذار جیر | USTR باز می شود پروب به دیجیتال مالیات بیشتر (R-Fla.) خواسته ده ها تن از شاهدان به منظور بالا بردن دست خود را اگر آنها پشتیبانی تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” هیچ کدام را انجام داد.

تبلیغات

کسانی که پویایی تنها تشویق دموکرات ها بودند که سریع به یاد داشته باشید که بیشترین عربستان انتقادات هدفمند یک ایده است که دموکرات نیست پیشنهاد شده است.

“آنها در حال صحبت کردن در مورد defunding پلیس. خوب است. که نمی تواند به چیزی برای انجام با آنچه ما انجام می دهیم” گفت: Rep. کارن باسکارن اموزش BassRepublicans پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات Hillicon دره: مقامات گرجستان راه اندازی تحقیقات پس از روز انتخابات هرج و مرج | گزارش سنا می یابد شرکت چینی گروه عمل ما بدون نظارت مناسب IBM خاتمه تشخیص چهره تکنولوژی کسب و کار بیشتر (D-کالیفرنیا.) رئیس کنگره سیاه حزبی. “به طوری که باعث می شود من احساس می کنم کمی امیدوار.”

حتی Gaetz یک محافظه کار فتنه, بیان, باز بودن به قسمت های دموکراتیک قانون و پیدا کردن هر دو حزب توافق در مورد این مسئله.

“در حالی که من فکر می کنم که ما می توانید ریز لحن عناصر به اطمینان حاصل شود که ما نمی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس است که ما نمی ما را جوامع کمتر امن من فکر می کنم وجود دارد و نه دفاع مشروع از chokeholds یا مجازات یا بد پلیس که رفت در اطراف. و شما قادر خواهید بود به تعداد جمهوریخواه همکاری که ما با سنگ تیز کردن این ایده ها و امیدوارم آنها عبور کنید و آنها را به رئیس جمهور میز” Gaetz گفت.

در سنا اکثریت رهبر میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان, جمهوری خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات بیشتر (R-Ky.) به شنود گذاشته از سوی دیگر ، تیم اسکاتتیموتی (Tim) یوجین ScottTrump توییتهایی جرقه تازه سردرد برای جمهوری خواهان رئیس جمهور غرق در میان تصادفا بیش تظاهرات خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات بیشتر (R-S. C.) تنها سیاه جمهوریخواه در اتاق بالایی برای رهبری یک گروه در تهیه پیش نویس توافق جایگزین به خانه دموکراتیک لایحه.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyRepublican نانسی مک به صورت جو کانینگهام در کارولینای جنوبی کاخ نژاد خواهان پیاده روی tightrope در پلیس اصلاحات بایدن دموکرات ها به دنبال تعطیل تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بیشتر (R-کالیفرنیا.) پیش بینی روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت امر نشانه اصلاح قانون به قانون گفت: رئیس جمهور می خواست به “اقدام قبل از اینکه” در حال حاضر بحث بر فلوید مرگ است.

“من فکر می کنم او می خواهد برای حل مشکل” مک کارتی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>