فلوید برادر به شهادت در مقابل کمیته قضایی مجلس شنوایی در خشونت پلیس

Philonise فلوید, برادر جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25, شهادت خواهد داد قبل از کمیته قضایی مجلس بعدی یکشنبه, ژوئن 10, منابع تایید می تپه.

آن هنوز روشن نشده اگر Philonise فلوید را شهادت در شخص و یا عملا در حال حاضر که خانه را اصلاح روش های خود را اجازه می دهد تا جلسات مجازی در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

در این جلسه در می آید که آمریکا طرح به پرده پلیس اصلاحات قانون این هفته که لغو به اصطلاح “واجد شرایط ایمنی” دکترین در روز دوشنبه.

تبلیغات

فلوید را دو برادر Philonise و ترنس فلوید شده اند آوازی در مورد نژادی عدالت پس از تظاهرات اعتراض فلوید مرگ و موارد دیگر از خشونت پلیس را گرفت در ده ها تن از شهرستانها آمریکا است.

برخی از تظاهرات در شهرهای ایالات متحده منجر به غارت و خشونت پلیس. اکثر تظاهرات مسالمت آمیز است.

هفته گذشته Philonise فلوید ابراز ناامیدی با یک مکالمه او با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMitt رامنی فراخوانی پدر مرحوم در طول جنبش حقوق مدنی اعتراض کاخ سفید خواست برای استقرار 10,000 سرباز برای کنترل تظاهرات: گزارش زوکربرگ چان-بودجه دانشمندان قلم ‘نامه ای از نگرانی’ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, اطلاعات بیشتر, گفته رئیس جمهور “نگه داشته هل من خاموش است.

“او به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند” Philonise فلوید گفت: MSNBC را Al Sharpton. “این سخت بود. من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مانند ” من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد. “

در طول یک تظاهرات در مینیاپولیس هفته گذشته ترنس فلوید تحویل یک سخنرانی پرشوری که در آن از او خواست تظاهرکنندگان برای جلوگیری از از بین بردن اموال و به یاد داشته باشید آنها یک صدای آنها می توانید استفاده کنید در انتخابات است.

“اجازه دهید این یکی دیگر از راه. بیایید متوقف کردن فکر کردن در صدای ما مهم نیست و رای” ترنس فلوید گفت. “نه فقط برای رئیس جمهور … آموزش خود را و می دانم که شما در حال رای گیری برای. و این که چگونه ما در حال رفتن به hit ’em.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>