گل یافتن زندگی در مقاله

جنوب هند پرورش گل انجمن اعلام کرده است که کسب و کار گل است که به دنبال در از دست دادن نزدیک به ₹100 کرور در این فصل است. پرورش دهندگان گل در حال مضطرب خود را از دیدن شکوفه رفتن زباله. Shrinivas گل فروشنده از سری لاکشمی Venkateshwara گل مندی از KR بازار عمده فروشی گل فروشنده. او منابع خود را گل از تولید کنندگان به طور مستقیم از میسور مندیا و حومه بنگالور از جمله Devanahalli, انکل, Bidigere و مناطق مرزی, Tamil Nadu.

“گل نمی آیند تحت کالاهای ضروری” Shrinivas می گوید. “قفل پایین به معنی وجود دارد هیچ مراسم عروسی و یا جشن. پرورش دهندگان گل در مناطق روستايی از بنگالور در حال افتتاح خود را در این زمینه برای گاو چراندن. Lakhs از گل کنده اما رسیدن به شهرها و شهرستانها برای فروش. آوریل تا سپتامبر که زمان اوج برای کسب و کار گل.”

Flowers find life in paper

این بنگلور-بر اساس دانه, مقاله, هند, است که تولید ارگانیک کاغذ دست ساز است در پا کمک کند. “ما در حال ساخت گل های جاسازی شده کاغذ دست ساز برای کمک به صنعت گل می گوید:” روشن Ray بنیانگذار دانه کاغذ هند است.

روشن است که بخشی از گروه داوطلب, تاج, جنگجو, راه اندازی شده توسط دولت کارناتاکا و جامعه صلیب سرخ. “به عنوان بخشی از کار ما من ملاقات کارگران مهاجر بی خانمان و کشاورزان است. گل-رشد کشاورزان گفت: من از وضع اسفناک خود را و است که زمانی که من شروع به فکر کردن. چرا استفاده از گلبرگ به گل کاغذ در یک مقیاس بزرگتر?”

پرورش گل محققان توصیه Roshan چگونه او می تواند گسترش بذر تولید کاغذ شامل گل. “آن را به زودی تبدیل به یکی از احساسات من است. من relooked در گلبرگ مقاله تکنولوژی است که ما تا به حال انجام شده برای مشتری در آمریکا در سال گذشته است. ما تا به حال چندین آزمایشی اجرا می شود قبل از قفل کردن. من منتظر قفل پایین به برداشته شود به طوری که ما می توانید به کار در کارخانه ما در Bommasandra.”

Flowers find life in paper

کشاورزان ارائه شده Roshan یک معامله خوب است. “دوازده گل در حال رشد کشاورزان که نزدیک به 100 هکتار زمین در حومه شهر بنگلور به من پیشنهاد پنج تن گل همیشه بهار و گل سرخ و carnations در نرخ خوب است. من دستور داده اند که برای اولین بار بسیاری از 2000 کیلوگرم که در حال خشک در مزارع در حال حاضر.”

ایده این است که به ترکیب انواع مختلف از گلبرگ های گل به ضایعات پارچه پنبه ای-خمیر مورد استفاده در ساخت کاغذ. روشن است که در تماس با کارشناسان صنعت در بنگلور از جمله C Ashwath اصل, دانشمند, پرورش گل, موسسه تحقیقات باغبانی و Vishwanath, مشترک مدیر باغبانی.

صحبت کردن از روند تولید و روشن می گوید: “گلبرگ خواهد شد طبقه بندی شده اند با توجه به رنگ و سایز قبل از اینکه به آرامی شسته به خلاص شدن از گرد و غبار. گلبرگ خواهد شد و سپس مخلوط به بازیافت پارچه خمیر استفاده می شود که به دانه کاغذ در طول پخت. بعد دست vap دستگاه آسانسور خمیر بر روی مش فریم به شکل ورق کاغذ است که پس از آن به طور طبیعی خشک شده در آفتاب به مدت یک هفته قبل از اینکه برش به اشکال مختلف است.”

روشن می گوید, گل, گلبرگ, توجه داشته باشید, کتاب خاطرات, کتاب, علامت, نامه, پد, تقویم, کارت از دیدن سوغاتی و یادگاران ایجاد خواهد شد. “درآمد حاصل از این تلاش را به کشاورزان است.”

برای جزئیات بیشتر به ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>