فلوریدا خرد واحد در روز ثبت, ثبت بیش از 11,000 جدید کروناویروس موارد

فلوریدا در روز شنبه گزارش داد 11,458 جدید کروناویروس موارد بسیار مخربی تک روز ثبت تاسیس شده در روز پنج شنبه.

فلوریدا دولت در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر گزارش 190,052 تایید COVID-19 موارد و 3,702 مرگ و میر از جمله 18 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز استقلال با توجه به اورلاندو سنتینل. شده است وجود دارد اضافی 101 مرگ و میر غیر-ساکنان فلوریدا.

یک روز ثبت شد آخرین شکسته در روز پنج شنبه هنگامی که بیش از 10 ، 000 مورد جدید گزارش شده است.

تبلیغات

دولت آفتاب است یکی از چندین جمله تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا تبدیل شده اند که نقاط داغ با عفونت های جدید در ایالات متحده آمریکا

رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisMiami-Dade تحمیل حکومت نظامی به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته ما پیشی رکورد 55,000 موارد جدیدی از کروناویروس یک شبه مراقبت های بهداشتی: کارشناسان ترس ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته را تشدید coronavirus گسترش | تگزاس رژیم صهیونیستی است. ابوت نیاز به ماسک در بسیاری از دولت | Fauci هشدار می دهد: “ما در حال رفتن در مسیر درست” بیشتر (R) با این حال گفت: دولت نمی خواهد عقب البته در آن بازگشایی.

“ما در حال رفتن به عقب بسته شدن همه چیز” او گفت:. “من فکر نمی کنم که این واقعا چیزی است که رانندگی آن است. مردم در حال رفتن به یک کسب و کار است نه آنچه که رانندگی آن است. من فکر می کنم زمانی که شما جوان تر مردمی — من فکر می کنم بسیاری از این بیشتر فقط در تعاملات اجتماعی به طوری که طبیعی است.”

صعود موارد باعث ترس از شیوع بیشتر بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. در پاسخ به این نگرانی به Miami-Dade County اعلام کرد که اعمال مقررات منع رفت و آمد در طول تعطیلات آخر هفته.

حکومت نظامیشروع هر شب ساعت 10 شب و به مدت تا 6 صبح اجرا خواهد شد “تا اطلاع ثانوی” گفت: کارلوس Giménez این شهرستان شهردار.

میامی-Dade شهرستان و محلات دیگر را بسته و سواحل آن را برای تعطیلات آخر هفته در میان نگرانی هایی است که تجمعات را جرقه بیشتر شیوع کروناویروس.

تبلیغات

اما صدها نفر از beachgoers flocked به سواحل برای جشن روز استقلال.

Aileen مارتی, یک متخصص بیماری های عفونی که به نوشتن میامی-Dade را بازگشایی قوانین هشدار داد که دولت “عنوان یک میلیون مایل در ساعت در جهت اشتباه” در دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

“این کاملا چیز غمگین ترین وضعیت غیر ضروری که ما در حال پیدا کردن خود را در” مارتی گفت. “و آن را behaviorally هدایت می شود.”

کارشناسان نسبت به افزایش موارد در فلوریدا و کشورهای دیگر به بازگشایی کسب و کار بیش از حد به سرعت پس از یک هفته طولانی خاموش شدن و سهل انگاری زیر اجتماعی فاصله گرفت.

DeSantis در ابتدا مقاومت یک ایالت اقامت در خانه سفارش در شروع شیوع و یکی از آخرین فرمانداران به پیاده سازی یک.

دولت شروع بازگشایی کسب و کار در ماه مه و در میان اولین کسب و کار باز شد, رستوران ورزشگاه بارها و بزرگ, هوای آزاد, رویدادهای ورزشی, جمعیت و محدودیت. Coronavirus موارد شروع خونتان در اوایل ماه ژوئن است.

DeSantis نیز در برابر یک ایالت دستور برای مردم به پوشیدن ماسک و استدلال کرد که دولت به مقدار زیادی از بیمارستان ظرفیت های موجود برای مقابله با افزایش تعداد موارد است.

و فرماندار به دنبال بی اهمیت جلوه دادن اهمیت افزایش عفونت. در این هفته او حاضر به پذیرش مسئولیت در فلوریدا را افزایش می دهد در مواردی که خواسته های یک خبرنگار.

“آیا شما به اعتبار فلوریدا برای داشتن بسیار پایین تر مرگ و میر در هر 100 ، 000 از همه کشورهای شما فقط ستایش” او شلیک به عقب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de