جمهوری خواه فلوریدا می شود ششمین عضو کنگره برای تست مثبت برای coronavirus

Rep. نیل داننیل پاتریک DunnThirty-چهار GOP اعضای باک مغلوب ساختن پیشی جستن در فاجعه لایحه فلوریدا است که هنوز هم صدمه زدن از طوفان Michael — خواهد DC به من قرض بدهید دست یاری ؟ فلوریدا rep: “ما نیاز به تخلیه’ به عنوان طوفان روش تر (R-Fla.) روز پنجشنبه گفت که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به ششمین عضو کنگره تایید به این بیماری است.

دان را در بیانیه ای گفت که او را به اتاق اورژانس در روز دوشنبه به خوبی احساس نمی شود و بعد از آن آزمایش مثبت برای coronavirus.

دونن سابق جراح در حال حاضر خود quarantining در خانه و “انتظار بهبودی کامل به زودی.”

تبلیغات

“کنگره دونن تاکید می کند که ما باید همچنان به انجام آنچه می تواند ما را به هدف قرار دادن مکان های آسیب پذیر و جمعیت به سرعت گسترش این بیماری است. او کاملا جدید علاقه مند و سریع تر تست برای کمک به هر کس درک خود را از خطرات” این بیانیه افزود: با توجه به WCTV.

پنج تن دیگر از اعضای کنگره باید آزمایش مثبت برای coronavirus در هفته های اخیر و همچنین به عنوان یک ششم, Rep. Nydia VelazquezNydia مارگاریتا VelasquezCannabis: عمومی دستورالعمل های ایمنی و توصیه های سیاست خانه رئیس تشخیص داده شده با فرض’ coronavirus عفونت قانونگذاران شرم سابق ولز فارگو مدیران برای عدم راه اندازی مجدد بانک بیشتر (D-n. y.) که گفت که او به طور رسمی تست شده است اما “فرض” به قرارداد این ویروس پس از نشان دادن علائم خفیف.

بسیاری از قانونگذاران که بد افتاده باید گزارش پیشرفت در روزهای اخیر. Rep. بن مکآدامز (D-یوتا) این هفته اعلام کرد که او ویروس رایگان, آیا به عنوان سناتور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulZoom, مواد غذایی, تحویل, self-انزوا: چگونه قانونگذاران بازمانده coronavirus رند پل داوطلبانه در بیمارستان پس از منفی coronavirus آزمون گرجستان فرماندار می گوید او نمی دانست که افراد بدون علامت می تواند گسترش coronavirus بیشتر (R-Ky.), یک چشم پزشک است که در حال حاضر داوطلبانه در یک بیمارستان محلی است.

دیگر نمایندگان مجلس که به گفته آنها آزمایش مثبت شد مظنونان حمله به دانشگاه جو کانینگهامیوسف CunninghamHouse رئیس تشخیص داده شده با فرض’ coronavirus عفونت کنگره مقامات تمدید تعلیق توریستی دسترسی تا زمانی که ممکن است دومین کنگره افسر پلیس آزمایش مثبت برای coronavirus بیشتر (D-S. C.) مایک کلیجورج (مایک) یوسف KellyHouse رئیس تشخیص داده شده با فرض’ coronavirus عفونت کنگره مقامات تمدید تعلیق توریستی دسترسی تا زمانی که ممکن است دومین کنگره افسر پلیس آزمایش مثبت برای coronavirus بیشتر (R-Pa.) و ماریو دیاز-Balartماریو رافائل دیاز-BalartRep. McAdams در حال حاضر ‘ویروس رایگان’ پس از نبرد سخت با کروناویروس خط پایین خانه رئیس تشخیص داده شده با فرض’ coronavirus عفونت بیشتر (R-Fla.).

تعداد coronavirus موارد در میان اعضای کنگره به افزایش ترس از نمایندگان مجلس با سفر به و تجمع در کنگره برای رای گیری درباره قانونی که انجام این کار می تواند خطر افشای خود و دیگران را به این ویروس.

تبلیغات

اعضای هر دو طرف باید به نام برای ایجاد یک مجازی سیستم رای گیری شبیه به قانونگذاران در برخی از ایالت ها و کشورهای دیگر به طوری که نمایندگان مجلس می تواند رأی در صورتحساب از مناطق خود به جای تبدیل به فرآیندهای مانند صدای آرا به اتفاق آراء و یا رضایت است که تنها نیاز به یک انگشت شماری از مردم در اتاق.

اما خانه و رهبران مجلس سنا می گویند که آسان تر از انجام گفت.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTrip که منجر به اقدام نیروی دریایی وزیر استعفای هزینه 3K: گزارش یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله آمریکا و کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک تر (D-کالیفرنیا.) روز پنجشنبه گفت که وجود دارد لجستیکی و نگرانی های امنیتی در مورد استفاده از فن آوری برای رای دادن از راه دور.

“وجود دارد برخی از فن آوری است که شما ممکن است فکر می کنم قابل اجرا خواهد بود اما آنها ممکن است امن” پلوسی گفت.

در همان زمان پلوسی اذعان کرد: “من بسیار صریح و بی پرده با شما: ما نمی خواهیم کسی به آینده را در هر زمان که ممکن است سالم برای آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>