فلوریدا:
فلوریدا گزارش یک رکورد در یک روز افزایش در coronavirus مرگ و میر در روز سه شنبه با 191 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

فلوریدا نیز گزارش داد 9,230 موارد جدید آوردن مجموع آن عفونت به بیش از 440,000 دوم بالاترین در کشور پشت کالیفرنیا. فلوریدا تعداد تلفات افزایش یافت به 6,240 های نهم بالاترین در کشور با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

با وجود تعداد کل موارد بیش از دو برابر در ماه گذشته دولت هنوز استقبال گردشگران و اکثر کسب و کار دیگر از میله های باز مانده است. در حالی که شهرداران در میامی و دیگر سخت-آمار مناطق بودند که نیاز به ماسک فرماندار ران DeSantis مقاومت کرده است یک ایالت دستور بر پوشش صورت در عمومی.

تنها چند روز پس از آغاز ناقص coronavirus-تاخیر فصل لیگ اصلی بیس بال زد به یک مانع جدی در روز دوشنبه با به تعویق افتادن برنامه ریزی ها با توجه به COVID-19 شیوع در میان Miami Marlins بازیکنان.

موجی موارد در فلوریدا نیز وادار به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته به انصراف از حزب جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون حوادث در جکسون در اواخر ماه اوت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر