برجسته جنوب فلوریدا روزنامه اصرار رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisFlorida روزنامه هیئت تحریریه می پرسد DeSantis به مسئله ایالت ماسک سفارش: ‘ما در حال مرگ در اینجا’ تهمت دارای مینی رالی در فرودگاه فلوریدا DeSantis تصویب کاهش مییابد در میان coronavirus موج: نظرسنجی بیشتر (R) به موضوع یک ایالت ماسک قیمومیت و اقدامات دیگر برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در سراسر دولت آفتاب.

در سرمقاله خود با عنوان “کمک آمریکا از رژیم صهیونیستی است. DeSantis. ما در حال مرگ در اینجا” Sun Sentinel هیئت تحریریه هشدار داد که این بیماری همه گیر “در ادامه به کج شدن خارج از کنترل در فلوریدا.”

“به مراتب بهتر است که شما نیاز مردم به پوشیدن ماسک در عمومی نسبت به ادامه پرورش شرایط است که نیروی دیگری خاموش” روی تخته نوشت. “امتناع خود را به اعمال یک ماسک سفارش های مورد نیاز در حال حاضر در اثر در 32 کشورهای دیگر — خارج-از-تماس با جریان اصلی است.”

تبلیغات

“جدید کلمبیا کلمبیا نظرسنجی یافت 79 درصد از floridians تماس با پشتیبانی یک ماسک نیاز از جمله 60 درصد از جمهوری خواهان. اگر که یک دستور چه شده است ؟ ” سرمقاله ادامه داد.

DeSantis بارها خواست فلوریدا به پوشیدن ماسک, اما او و چند تن دیگر از فرمانداران جمهوریخواه را ضرب و شتم به عقب فشار به دستور پوشش صورت در عمومی.

او را در مواجهه با افزایش تماس ها به صورت دقیق تر اقدام به فلوریدا می بیند یکی از جدی ترین خوشه در coronavirus موارد در کشور است. دولت گزارش 257 مرگ و میر جمعه تنظیم یک رکورد جدید برای یک روز و میر برای چهارمین مستقیم بعد.

“روزانه خود را شادمان پیام امید در تقابل با آنچه در فلوریدا در حال رفتن را از طریق” سرمقاله گفت. “شما آن را به صدا مانند همه چیز در مسیر درست رهبری. اما آن را نمی.”

مطالعات و کارشناسان را حفظ کرده اند که با پوشیدن یک ماسک یکی از موثر ترین روش جلوگیری از گسترش coronavirus.

فلوریدا تا به حال بیش از 470,300 تایید coronavirus موارد پس از همه گیر شروع شد و با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز و دوم بالاترین تعداد موارد پشت فقط کالیفرنیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im