فلوریدا megachurch پاستور بازداشت برای برگزاری با وجود خدمات سلامت به منظور

یک کشیش فلوریدا دستگیر شد و روز دوشنبه برای برگزاری خدمات در تمپا megachurch در تخلف از بهداشت عمومی به منظور منع اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

کشیش رادنی Howard-براون به اتهام تخطی از قانون شمارش غیر قانونی مجمع و تخلف از بهداشت عمومی قوانین با توجه به فاکس 13, خلیج تمپا محلی وابسته است.

Howard-براون دلهره آمد پس از او برگزار شد دو یکشنبه, خدمات که شامل حمل و نقل اتوبوس و افتخار یک سرویس با برخی از 500 شرکت کنندگان.

تبلیغات

“او بی پروا بی توجهی به زندگی انسان قرار داده و صدها نفر از مردم در جماعت و هزاران نفر از ساکنان که ممکن است ارتباط برقرار کردن با آنها در این هفته در معرض خطر” گفت: Hillsborough County Sheriff چاد Chronister که با صدور حکم بازداشت اوایل روز دوشنبه.

با وجود اجتماعی-فاصله اقدامات برای جلوگیری از فرد به فرد انتقال coronavirus رودخانه در خلیج تمپا کلیسا اعلام کرد در اوایل این ماه آن در نظر گرفته شده برای باز باقی می ماند به راحتی کسانی که در نیاز حتی به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد رز در سراسر کشور است.

“در زمان بحران ملی ما انتظار داریم نهادهای خاصی باز شود و برخی از مردم به وظیفه. ما انتظار بيمارستان ها به درهای خود را باز 24/7 برای دریافت و درمان بیماران. ما انتظار داریم که ما پلیس و آتش نشانی به صورت آماده و در دسترس برای نجات و کمک به حفظ صلح. این کلیسا یکی دیگر از کسانی که خدمات ضروری است. این محل که در آن مردم به نوبه خود برای کمک و به راحتی در آب و هوا از ترس و عدم اطمینان” کلیسا در بیانیه ای گفت:.

رودخانه در خلیج تمپا کلیسا یکی از چندین منطقه ای کلیساها به خود جلب کرد که صدها نفر از نمازگزاران به تازگی با وجود ممنوعیت تجمعات عمومی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پیش از آن در ماه مارس, یک, لوئیزیانا, کلیسای خدمات برگزار شد با حضور حدود 300 نفر با وجود ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر توسط رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز (D). برگرد. تونی طلسم زندگی خیمه کلیسا در, East Baton Rouge Parish در آن زمان گفت که این ویروس بود “نه یک نگرانی است.”

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHealth بیمه Cigna Humana چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان پورتوریکو نیاز بیشتر فدرال برای کمک به مبارزه با COVID-19 Fauci می گوید مارس 30 فرمت ‘عاقلانه و محتاطانه تصمیم,’ مطلب در هفته گذشته گفت: در فاکس نیوز تاون هال در کاخ سفید که او را “عشق به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” توصیف خود, مارس 12 تاریخ مورد نظر به عنوان یک “جدول زمانی زیبا” و امیدوار به دیدن “بسته بندی شده pews.”

اما تهمت معکوس البته در یکشنبه اعلام کاخ سفید را به آن دستورالعمل های اجتماعی فاصله در محل از طریق پایان مارس به تلاش برای بلانت گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im