فلوریدا شهردار می گوید WWE تلقی ‘ضروری کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کشتی سرگرمی جهانی (WWE) تلقی شده است یک “کسب و کار ضروری” در فلوریدا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اورنج کانتی شهردار جری Demings (D) به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

با توجه به ESPN Demings گفت: WWE تا به حال نه در ابتدا تلقی شده است ضروری که فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisFlorida شهردار می گوید WWE تلقی ‘ضروری کسب و کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس CDC مدیر: آژانس فرستاده ارشاد به فلوریدا هفته قبل از آنهم به دستور برخی از ساکنان به ماندن در خانه Coronavirus: گزارش هیل استیو Clemons مصاحبه شهردار میامی Francis X. سوارز بیشتر (R) صادر ایالت اقامت-در-نظم در شروع ماه اما که پس از “برخی از گفتگو با فرمانداری” با توجه به اجرایی سفارش کشتی عملیات متعاقبا “تلقی ضروری کسب و کار.”

“بنابراین آنها مجاز به باز باقی می ماند,” او اضافه شده است.

تبلیغات

ESPN گزارش داد که WWE است که شاخه های “دوشنبه شب Raw” زندگی می کنند از یک مرکز در اورلاندو و همچنین چند تن دیگر را نشان می دهد در دولت قادر خواهد بود به بازگشت به مداخله خود در مسابقات زندگی می کنند دوباره.

دولت به تازگی ساخته شده به لیست خود را از خدمات ضروری است که تلقی “بحرانی به فلوریدا اقتصاد” سخنگوی DeSantis دفتر در بیانیه ای گفت به تپه روز دوشنبه.

این خدمات عبارتند از “کارکنان در پارک و سرگرمی مجتمع پارک وحش و امکانات و آکواریوم امکانات که همه آنها بسته به عموم مردم به منظور اطمینان از سلامت و امنیت افراد و حیوانات و اموال” را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که کار “در ورزش حرفه ای و تولید رسانه ملی با مخاطبان تنها در صورتی که محل بسته است به عموم” یادداشتی از دفتر والی متحده است.

این شرکت قبلا پخش pretaped نشان می دهد برای طرفداران خود در طول چند هفته گذشته.

یک سخنگوی WWE گفت: شبکه های ورزشی است که این شرکت خواهد بود “تولید محتوا در یک مجموعه بسته با تنها ضروری پرسنل در حضور و غیاب زیر مناسب دستورالعمل در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از بهداشت و سلامتی ما هنرمندان و کارکنان است.”

“به عنوان یک نام تجاری است که بافته شده به تار و پود جامعه WWE و آن ستاره را خانواده ها با هم و ارائه یک حس امید و عزم و پشتکار” این شرکت اضافه شده است.

به روز شده در 9:23 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>