Grover رابینسون شهردار پنساکولا فلوریدا., اهدا خواهد شد حقوق و دستمزد سالانه خود از 100.000 دلار نسبت به پرداخت برای انرژی و زباله مجموعه خود را برای ساکنان در میان شیوع کروناویروس.

با توجه به پنساکولا اخبار, مجله شهردار اعلام کرد او خواهد اهدای حقوق و دستمزد خود را به پنساکولا انرژی و همچنین شهر بهداشت خدمات و گفت: “من قصد ندارم به شما بخواهید به از دست دادن حقوق و دستمزد خود را اگر من مایل به انجام همان کار را در این زمان خاص.”

حرکت این گزارش می آید روز پس از رابینسون دستور داد تمام مکانهای تفریحی در این شهرستان به عنوان مقامات دولتی کار برای محدود کردن گسترش COVID-19. او همچنین گزارش دستور داد تمام رستوران ها در این شهر به منظور کاهش کسب و کار خود را به بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل میان همه گیر پیوستن تعدادی از کشورهای دیگر و شهرداری است که باید انجام شود در همان هفته های اخیر برای مبارزه با شیوع.

تبلیغات

“من می خواستم به حداقل می گویند برای بخشی از من, من مایل به بخشی از آن است و به رنج می برند همان فداکاری است که شما و خانواده شما در حال رفتن را از طریق در این زمان خاص. ما را از این طریق دریافت کنید. ما پیدا کردن یک راه” رابینسون نیز روز دوشنبه گفت:.

با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت بیش از 1200 COVID-19 موارد ثبت شده در کشور و همچنین 18 مرگ و میر تا کنون.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisFlorida دانشگاه می گوید: دانش آموزان آزمایش مثبت برای coronavirus پس از رخصتی بهار, سفر به میامی هرالد خواستار فرماندار به عمل ‘like you give a damn’ تهمت اذعان coronavirus است که صدمه زدن به خود و خانواده کسب و کار بیشتر (R) مواجه شده است و در حال رشد فشار به دنبال کشورهای دیگر در صدور اقامت در خانه جهت جلوگیری از شیوع بیماری از گرفتن قوی تر نگه دارید در دولت است.

اما فرماندار بسته ورزشگاه و مراکز تناسب اندام در دولت و دستور رستوران به طور موقت توقف خود را در ناهار خوری خدمات در پاسخ به شیوع بیماری است.

او همچنین گفت: دولت به اجرای اجباری 14 روز در قرنطینه برای کسانی که سفر از نیویورک و یا نیوجرسی و دستور داد چند به سواحل نزدیک پس از گرفتن گرما در اوایل این ماه برای در ابتدا حاضر به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im