فلوریدا مردی که سوار ون به اوباما رای دهندگان چادر گفت: آن بود که او ندارد’ تهمت

فلوریدا مردی که دستگیر شد در آخر هفته گذشته پس از گفته رمنج از ون خود را از طریق یک جمهوری خواه رای دهندگان ثبت نام چادر پلیس گفت که او با انگیزه های مخالفت رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفر به دوور برای دریافت باقی مانده از خدمات اعضای کشته شده در افغانستان Nadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی تهمت توییتهایی صحنه از ‘محدود کردن شور و شوق خود را’ برجسته ‘امریکا بزرگ دوباره کلاه بیشتر.

جدید در redacted دستگیری گزارش جکسون کلانتر, گفت که گرگوری Timm “توصیه می شود که او دوست ندارد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” ماموران پس از مصاحبه او را در محل اقامت خود را روز به اتهام حمله. این گزارش اضافه شده است که یکی دیگر از دلایل او سوار ون خود را از طریق چادر بود چرا که “مثل کسی که لباس خود را گور است.” یک سوم عامل ایجاد انگیزه شد redacted.

Timm, 27 دستگیر شد روز شنبه و به اتهام دو فقره از تشدید حمله به یک تعداد از جنایی فساد و رانندگی با مجوز به حالت تعلیق. پلیس اعلام کرد که بعد از بازداشت که آنها راه اندازی یک بررسی به این که آیا این حادثه بود که با انگیزه های سیاسی. وجود دارد هیچ گزارش صدمات ناشی از حادثه.

تبلیغات

جدید پلیس گزارش اشاره کرد که چندین قربانیان مجبور به تقلا و دور از چادر برای جلوگیری از زده بودن به عنوان Timm خودرو منفجر طریق ثبت نام چادر. پلیس گفت که این ماشین زدم چادر و چند میز و صندلی. Timm سپس از ماشین خود را در زمان تلفن خود را و بدبختانه قربانیان خاموش با توجه به گزارش.

Timm سپس بازگشت به ماشین خود را و سوار کردن. پلیس از تماس با Timm در محل اقامت خود را و آنها اشاره کرد که او موافقت کرد برای بیرون آمدن از خانه خود را و بحث در مورد این حادثه. Timm اظهار داشت که او برای اولین بار شاهد ثبت نام رای دهندگان چادر پس از بازدید خارج شده و پیش از آن روز. او همچنین نشان داد پلیس ویدئوها او شات بر روی تلفن همراه خود را از او رانندگی به سمت چادر.

“مظنون ناراحت شد که این ویدئو به پایان رسید قبل از ‘بخش خوب,'” در این گزارش است.

بسیاری از محلی و ملی, چهره های جمهوری خواه از جمله تهمت و فلوریدا دو نوروزی را محکوم کرد روز حادثه به عنوان یک “سیاسی-انگیزه حمله” طراحی شده برای ارعاب خواهان. این Duval County ایران گفت: در یک سری از توییت بیش از آخر هفته که شش مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی داوطلبان مورد هدف قرار گرفتند در حادثه شوی و آن را “بی معنی عمل خشونت است.”

Duval County حزب جمهوری خواه رئیس دین سیاه و سفید در بیانیه ای گفت: روز جمعه که آن را “زمان که رسانه ملی شروع به عمل مسئولانه در این مورد تماس گرفته و این آشفته جنایی حمله چه بوده است روشن: آشکار حمله با انگیزه های خشم کور سوی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات

“با انتشار یک تجدید نظر پلیس گزارش رسانه ملی در حال حاضر هیچ جایی برای پنهان کردن” او گفت:. “آنها باید در حال حاضر پوشش این داستان صادقانه و یا رها کردن همه ادعای صداقت.”

شهرستان اوباما قول داده است برای دو چندان کردن تلاش های خود را برای ثبت نام مردم برای رای دادن در فلوریدا قاطع نوسان دولت است که می تواند بسیار مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا نامزد دموکرات در سال 2020 انتخابات.

این Duval County حزب دموکرات نیز محکوم کرد و این حادثه را بیش از آخر هفته آن را “بزدلانه عمل خشونت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>