یک مرد فلوریدا بازداشت شده است و در مواجهه با اتهامات پس از دادستان فدرال می گویند او “متقلبانه” به دست آمده نزدیک به 4 میلیون دلار در چک Protection Program (PPP) وام و استفاده از برخی از این پول برای خرید یک لامبورگینی ماشین ورزشی است.

دیوید هاینز, 29, میامی شد متهم با یک تعداد از تقلب در بانک یک تعداد از اظهارات نادرست به یک موسسه مالی و یک تعداد از درگیر شدن در معاملات غیر قانونی درآمد حاصل از وزارت دادگستری (DOJ) اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز دوشنبه.

دفتر گفت: شکایت علیه او مرد مدعی او متقلبانه به دست آمده $3.9 میلیون دلار PPP وام در نظر گرفته شده که برای کمک به حمایت از کسب و کارهای کوچک و سازمان های دیگر آمار COVID-19 گیر پس از ابتدا به دنبال حدود 13.5 میلیون دلار PPP وام “را از طریق برنامه های کاربردی برای بیمه یک موسسه مالی از طرف شرکت های مختلف.”

تبلیغات

“شکایت مدعی است که Hines باعث می شود جعلی ارائه وام های کاربردی ساخته شده است که متعدد نادرست و گمراه کننده اظهارات در مورد شرکت های مربوطه هزینه های حقوق و دستمزد. موسسه مالی و تصویب بودجه حدود 3.9 میلیون دلار وام” دفتر اعلام کرد.

پس از تایید برای کسری از مقدار توسط یک موسسه مالی او گفته تقریبا صرف $318,000 در سال 2020 لامبورگینی Huracan ماشین ورزشی و ثبت نام خودرو به نام او و به نام یکی از شرکت های.

“در روزها و هفته های پس از پرداخت PPP بودجه شکایت مدعی است که Hines را ندارد حقوق و دستمزد پرداخت که او ادعا کرد در برنامه های کاربردی وام. او, با این حال خرید در لوکس خرده فروشان و استراحتگاه در ساحل میامی ، ” DOJ گفت: در انتشار.

این اداره گفت مقامات کشف و ضبط ماشین ورزشی و $3.4 میلیون از حساب های بانکی در زمان Hines دستگیر شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر