فلوریدا نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه پنج شنبه است که نیاز به افراد زیر 18 برای دریافت رضایت والدین برای سقط جنین.

این لایحه است که انتظار می رود به امضا توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisCourt طرف با felons که به چالش کشیده فلوریدا رای گیری نیاز تهمت پزشکی پیشنهاد جرقه آمریکا هشدارهای تهمت طول می کشد مسیر برای باز کردن دیتونا 500 بیشتر (R) که خواسته قانونگذاران را به او ارسال آن را در دولت خود از دولت سخنرانی ماه گذشته با توجه به آسوشیتد پرس.

خانه دولت رای دادند 75-43 تا حد زیادی در امتداد خط حزب قانون با جمهوری خواهان استدلال پدر و مادر باید گنجانده شود در تصمیم گیری و دموکرات استدلال آن می تواند قرار داده و دختران در معرض خطر بیشتری از خطر با توجه به AP.

تبلیغات

این لایحه بنا به گزارش شامل مقررات اجازه می دهد تا یک دختر به درخواست قاضی برای چشم پوشی در موارد سوء استفاده یا زنای با محارم وقتی که پدر و مادر می تواند بیش از آسیب اجازه می دهد این روش است.

رئیس فلوریدا, حزب دموکرات ناودان لایحه متهم خواهان دانستن آن را نقض قوانین ایالتی.

“DeSantis تحت فشار قرار دادند برای این ضد انتخاب لایحه. او از قانونگذاران جمهوری خواه می دانم که آنها تصویب یک لایحه که ما را نقض دولت در قانون اساسی حق حریم خصوصی و آنها اهمیتی نمی دهند چرا که آنها انتظار محافظه کاران در فلوریدا دیوان عالی کشور برای سرنگونی دادگاه قبلی 1989 تصمیم حفاظت از زنان جوان حق حریم خصوصی و یک مهر و موم لاستیک برای DeSantis حمله به زنان” فلوریدا از حزب دموکرات رئیس Terrie ریزو در بیانیه ای گفت.

این لایحه تبدیل به قانون جولای 1 پس از DeSantis نشانه های آن است.

پزشکان که انجام سقط جنین بدون رضایت پدر و مادر برای یک جزئی را تا پنج سال زندان برای یک سوم درجه جنایت با توجه به AP. فلوریدا ملحق خواهد شد 26 کشورهای دیگر با قوانین که نیاز به حداقل یکی از والدین به رضایت کتبی اجازه سقط جنین برای یک دختر زیر 18 سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im