فلوریدا از حزب دموکرات تشبیه ساندرز کوبا اظهارات به مغلوب ساختن پیشی جستن Charlottesville پاسخ

یک دموکرات فلوریدا مجلس است تشبیه بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ Buttigieg کمپین ادعای ‘بی نظمی در نوادا قفقاز نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیشتر‘s (I-Vt.) نظرات در مورد سابق فیدل کاسترو رهبر کوبا به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSchiff انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ساخت ‘ادعای’ در مورد روسیه اینتل: “شما خیانت امریکا است. دوباره.’ نظرسنجی: ساندرز آگهی 2020 دموکراتیک زمینه با 28 درصد و پس از وارن و بایدن بیش از 6 در 10 انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به رای: نظرسنجی بیشتر‘s به طور گسترده ای مورد انتقاد پاسخ به Charlottesville, Va. تظاهرات.

“گفت: یک قاتل دیکتاتور نبود خیلی بد به دلیل برنامه های سواد آموزی است مانند گفتن “وجود دارد بسیار خوب مردم در هر دو طرف'” دولت سن. acción ejecutiva توییتی دوشنبه.

نظرات خود را شامل یک کلیپ از یک “60 دقیقه” در آن مصاحبه ساندرز گفت: “این ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است” در رابطه با کاسترو حکومت استبدادی از کوبا.

تبلیغات

“ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا, اما شما می دانید آن را ناعادلانه به سادگی می گویند همه چیز بد است” دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این مصاحبه که پخش اواخر یکشنبه.

“شما می دانید زمانی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو آن را انجام?” او اضافه شده است.

او همچنین محکوم کاسترو زندانی کردن مخالفان و گفت که “بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او “نمی تجارت نامه عشق با یک قتل دیکتاتور.”

Taddeo را صدای جیر جیر مراجع تهمت نظرات در پی خشونت 2017 تظاهرات در شارلوتزویل زمانی که سفید supremacists راهپیمایی با مشعل شعار نژادپرستانه و ضد یهودی شعار. یک زن کشته شد و هنگامی که یک ماشین منفجر به یک جمعیت از counterprotesters در این تجمع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” در یک کنفرانس مطبوعاتی در آن زمان است.

Taddeo یکی از چندین فلوریدا قانونگذاران از جمله برخی از دموکرات ها به تماس ساندرز برای نظرات خود را در مصاحبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>