فلوریدا Covid-19 مورد افزایش 3.6% بزرگترین روز پرش

فلوریدا گزارش خود بزرگترین واحد-روز افزایش موارد جدید از دولت شروع انتشار آن گزارش یک بار در روز در آوریل 25.

موارد جدید رز به 73,552 در شنبه تا 3.6% از یک روز قبل از آن و بالاتر از حد متوسط افزایش 2.1% در هفت روز است. مرگ و میر در میان ساکنان فلوریدا رسیده 2,925 یک 1.7 درصد افزایش یافته است.

به تازگی به عنوان پنج شنبه, فرماندار فلوریدا ران DeSantis عنوان نگرانی در مورد افزایش بالغ و گفت آن را بازتابی از افزایش تست و جدا شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات زندانها و کشاورزی در جوامع است.

فلوریدا یکی از بزرگترین 65-و-بیش از جمعیت و آن را شانس شگفت انگیزی خوب است. اما این افزایش تعداد در حال افزایش نگرانی ها در مورد DeSantis تلاش برای بازگشایی اقتصاد است که آغاز شده ممکن است 4. در این مرحله اکثر کسب و کار هستند پشت در عمل از جمله میله خرده فروشان و حتی برخی از پارک.

جدید رای مثبت — مردم آزمایش مثبت برای اولین بار در میان کلی آزمون در یک روز — بود 6.28% در جمعه چهارم مستقیم روز در و یا بالاتر از 5 درصد است. قبل از آن, آن را تا به حال در صدر 5% فقط دو بار در طول چهار هفته اخیر.

بستری شدن در بیمارستان افزایش 168 هل دادن کل که در بیمارستان بستری شده است به 11,874 از بحران آغاز شد. دیده می شود در هفت روز نورد اساس آنها می شده است در کاهش مداوم تا زمانی که در این هفته هنگامی که آنها شروع به افزایش دوباره هر چند کمی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>