فلوریدا مقامات شهرستان به اتفاق آرا رای به تغییر نام ‘برچسب ها:’ بزرگراه پس از Harriet Tubman

کمیسیون از Miami-Dade County, Fla., باید رای به greenlight یک قطعنامه به دنبال تغییر نام “دیکسی” بزرگراه در این منطقه پس از افسانه ای طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman.

با توجه به میامی هرالد شهرستان در کمیسیون رای به تایید اندازه گیری به اتفاق آرا در روز چهارشنبه.

این قطعنامه خواستار بخشهایی از دیکسی بزرگراه و غرب دیکسی بزرگراه است که از طریق این منطقه به تغییر نام Harriet Tubman بزرگراه.

تبلیغات

“در حال حاضر آن نام مورد Dixie نشان دهنده یک مشکل در کشور ما از گذشته خدشه دار غیر انسانی جشن و نامعقول سود از خطرات و نژاد پرستی و تبعیض نژادی و جنایات برده داری” قطعنامه متحده است.

آن را اضافه می کند که آن را “غیر قابل انکار” که سمی سابقه در پشت نام “اجرا می شود عمیقا از طریق رگهای این کشور به عنوان نژادپرست ریشه در تاریخ قرن 19 و اسفناک کمدی جنبش blackface minstrelsy و تبدیل به صف آرایی گریه و غیر رسمی سرود کنفدراسیون در طول جنگ داخلی.”

هر چند قانون اشاره می کند که هیئت مدیره از شهرستان کمیسیون اقتدار به تغییر نام بخش هایی از دیکسی بزرگراه و غرب دیکسی بزرگراه فراگیر جاده در این منطقه نیز می گوید که قانونگذاری فلوریدا خواهد نیاز به مداخله برای تغییر نام بخش هایی از “دیکسی” بزرگراه که در جاده های کشور.

پیش از رای گیری در جمعه شهرستان کمیسر Rebeca Sosa که ذکر شده بود به عنوان نخست شرکت حامی در این قطعنامه گفت: “این هرگز خیلی دیر به انجام کار درست” با توجه به هرالد.

کمیسر جو مارتینز که همچنین ذکر شده به عنوان نخست شرکت حامی در این قطعنامه مقاله گفت که او دریافت بازخورد منفی از برخی از کسانی که ناراحت هستند بیش از حرکت و تماس با آن مشکل کاغذ نیز گزارش شده است.

اما مارتینز می گوید: تغییر ارزش آن از گفتن نشریه: “اگر از آن است که حمله به یک بخش از جامعه ما پس از آن باید آن را توهین به همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>