فلوریدا وکیل فایل طرح دعوی در دادگاه خواستار فرماندار به نزدیک سواحل با توجه به coronavirus نگرانی

فلوریدا وکیل تحت پیگرد رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisCoronavirus در معرض بحران سال از شکست سناتور فلوریدا: ‘دریافت, ساحل,’ فیلم spring breakers گفت coronavirus نمی ‘من جلوگیری از, مهمانی,’ جرقه ویروسی محکومیت بیشتر (R) برای دسترسی به تمام سواحل فلوریدا در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

شکایت که ثبت شده توسط Daniel Uhlfelder اواخر شب جمعه می خواهد DeSantis مجبور به بستن همه امور خارجه سواحل. DeSantis در روز جمعه بسته سواحل در Broward و پالم بیچ شهرستان و توصیه آفتاب ساکنان دولت به عمل مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل های اجتماعی فاصله اگر رفتن به ایالت دیگر سواحل است. پیش از آن در هفته او همچنین اعلام کرد که دولت بارها و کاباره ها خواهد بود بسته برای 30 روز آینده.

DeSantis نیز تا به حال استرن کلمات برای گنجینه ای از دانشجویان که راه خود را به سواحل فلوریدا در هفته های اخیر به حزب, رخصتی بهار با وجود توصیه های از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و CDC به فاصله اجتماعی.

تبلیغات

“پیام من فکر می کنم برای spring breakers است که این حزب است در فلوریدا” DeSantis گفت: “فاکس و دوستان” پنج شنبه. “شما نمی خواهید به قادر به جمع در هر ساحل در دولت است.

“بسیاری از نقاط داغ که مردم می خواهم برای رفتن به اینکه آیا این ساحل میامی, فورت Lauderdale و ویکی, ساحل, بسته کاملا برای هم بودن” او اضافه شده است.

با توجه به تشکیل پرونده Uhlfelder خواسته است DeSantis چندین بار برای بستن مانده از دولت, سواحل, اما DeSantis هنوز به انجام این کار.

“فرماندار مسئولیت برای شروع به اقدام فوری برای مقابله با ظهور مشکلات بهداشتی و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی” کت و شلوار می خواند.

بیش از 285,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده است COVID-19 و تقریبا 12000 فوت کرده اند به گفته جان هاپکینز. در ایالات متحده بیش از وجود دارد 19,600 مورد تأیید و حداقل 260 مرگ و میر ناشی از شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید