پرواز برای شروع در مرحله بین شهرهای عمده: AAI

دهلی نو:
دولتی فرودگاه اقتدار هند (AAI) انتظار دارد که حدود یک سوم از کل پروازهای عملیاتی شود بلافاصله پس از زمان مستند برداشته شده است با پرواز عملیات محدود بین شهرهای بزرگ قبل از اینکه به تدریج کوچک شده است.

با توجه به یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) دستورالعمل های تهیه شده توسط AAI که به اشتراک گذاشته شده با ایستگاه سران و مقامات ارشد دولتی شرکت فرودگاه ها خواهد بود تسهیل محدود داخلی و بین المللی پرواز برنامه ریزی شده در فازهای در 30 درصد ظرفیت به منظور تسهیل نیاز اجتماعی فاصله پس از آن که مستند برداشته شده است.

“بر اساس اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای فرودگاه کار ساختمان ترمینال ظرفیت و رو به جلو آن را به CHQ (ستاد مرکزی) به طوری که حافظه تخصیص برای برنامه ریزی پرواز برنامه ریزی شده ارسال COVID 19 مستند توسط شرکت هواپیمایی اپراتور انجام می شود و بر این اساس” AAI گفت: در یک ارتباط داخلی.

“دیده بان ساعت ادامه خواهد داد تا در ابتدا محدود و شرکت های هواپیمایی باید سعی کنید به کار در درون سازمان دیده بان ساعت. اما سازمان دیده بان ساعت خواهد بود دوباره بازسازی شد به اصلی قبل از COVID زمان به تدریج یک بار در حالت عادی ترمیم شده است” به آن اضافه شده است.

یک کپی از AAI ارتباطات بررسی شده است با نعناع.

“بلافاصله پس از مستند برداشته شده است و یا طبق بخشنامه دولت در این راستا برنامه ریزی شده پرواز عملیات آغاز خواهد شد. از این رو تمام فرودگاه ها نیاز به آمادگی برای رسیدگی به پرواز عملیات” AAI گفت: در ارتباطات بین المللی.

“در ابتدا این فرض است که شرکت هواپیمایی عملیات محدود خواهد شد به ردیف l شهرستانها یعنی مترو و برخی از پایتخت دولت و عمده ردیف ll شهرستانها. برنامه پرواز ممکن است پاک در شهرستان جفت اساس پس مبدا و مقصد فرودگاه باز هستند به طور کامل از قفل کردن وضعیت” به آن اضافه شده است.

AAI عمل تعداد زیادی از فرودگاه ها و دستگیره های کنترل ترافیک هوایی, خدمات در سراسر کشور است.

“محدود F&B (غذا و نوشیدنی) و رسانه های خرده فروشی در دسترس برای مسافران تا عملیات شرکت های هواپیمایی به تدریج افزایش” AAI گفت:, و اضافه کرد که اجتماعی فاصله اقدامات در حال اجرا و طبق بخشنامه وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

“برای بررسی سلامت و غربالگری از مسافران هر دو خروج و ورود تعداد کافی از پزشکان و امدادگران باید مستقر توسط دولت دولت. یا APHO (فرودگاه سازمان بهداشت و درمان)” آن اضافه شده است.

هنگامی که تماس یک AAI سخنگوی ارائه نمی دهد ،

در ضمن حامل ملی هوایی هند با مسئولیت محدود عملیات پرواز می تواند شروع در اواسط ماه مه در داخلی یادداشتی به مقامات ارشد.

“وجود دارد یک احتمال برای شروع 25%-30% عملیات پست مستند در اواسط ماه مه سال 2020” هواپیمایی, مدیر اجرایی, (عملیات) کاپیتان تومان Sandhu گفت: در یک ارتباط داخلی برای ارشد شرکت هواپیمایی کارکنان.

در این پست Sandhu کارگردانی هواپیمایی مقامات برای اطمینان از خدمه حمل و نقل در تمام ایستگاه از مرزهای شده اند مهر و موم شده در حال انجام مستند ساختن آن دشوار برای خدمه به حرکت به پایگاه خود را در فرودگاه.

Sandhu نیز خواسته هواپیمایی مقامات به سر شمارش تعداد کل کابین و کاکپیت خدمه ساکن خارج شهری محدودیت از پایگاه های خود را به طوری که مقررات منع رفت و آمد می گذرد می تواند مرتب برای آنها.

هنگامی که تماس های هوایی هند سخنگو گفت که داخلی ضبط خبرنگاری اظهار داشت: عملیات آمادگی این شرکت هواپیمایی به طوری که خدمه آماده به کار هنگامی که مستند برداشته شده است.

“ما نمی توانیم بگوییم که مستند برداشته خواهد شد. از آن خواهد شد به شما ابلاغ هوایی هند و وزارت حمل و نقل هوایی عمران” سخنگوی اضافه شده است.

شرکت های هواپیمایی در حال حاضر پایه و فرودگاه عملیات متوقف طول دولت تحمیل مستند شامل covid-19 همه گیر که ادعا کرده است صدها و هزاران نفر از زندگی در سطح جهان است. به عنوان چیز ایستاده سراسر کشور مستند به اجرا گذاشته شده است تا 3 ماه مه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>