لندن:
طوفان Ciara حمله بریتانیا و شمال قاره اروپا با باران سنگین و سرعت باد رسیده است که بیش از 90 مایل در ساعت (145 kph) در مکان های روز یکشنبه را وادار به لغو صدها پرواز, قطار, خدمات و مسابقات ورزشی.

بیش از 200 سیل هشدارهای صادر شده در سراسر بریتانیا که ثبت حداکثر سرعت 93 کیلومتر در ساعت در Aberdaron در ولز. یکی شديد هشدار سیل در محل قرار داده شد در یورکشایر در شمال انگلستان که در آن آب پیش بینی شده بود به سرریز برای مقابله با سیل و به طور بالقوه تهدید زندگی می کند.

طوفان باعث اختلال عمده به حمل و نقل در سراسر منطقه; در هلند حدود 240 پرواز از آمستردام فرودگاه Schiphol یکی از اروپا پر رفت و آمدترین لغو شد به عنوان Ciara roared در کردن اقیانوس اطلس با gusts تا 74 مایل در ساعت (120 kph).

در آلمان که در آن Ciara بود به نام سابینه حدود 180 پرواز به و از فرودگاه فرانکفورت – در حدود 15 ٪ از تمام برنامه ریزی پرواز – شد axed. لوفت هانزا آلمان بزرگترین حامل, گفت:, آن را لغو و مسافت های طولانی پرواز از فرودگاه مونیخ روز دوشنبه تا 1200 GMT و 1300 GMT بود.

لوفت هانزا بودجه واحد Eurowings گفت: آن را به حال تعلیق عملیات پرواز در هامبورگ برلین هانوفر دورتموند دوسلدورف و کلن و اشتوتگارت. در همین حال برخی از پروازهای داخلی و بین المللی نیز لغو از فرودگاه ها از جمله فرودگاه هیترو و گتویک.

قطار خدمات نیز قربانی Ciara خشم.

راه آهن آلمان اپراتور Deutsche Bahn هشدار داده شدید اختلال و گفت: این امر توقف طولانی قطار در فاصله سفر در سراسر آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا در شب.

بریتانیا شبکه راه آهن گفت: این آب و هوا باعث شده بود مشکلات در سراسر شبکه خود را با کاهش خطوط برق و درختان و حتی trampolines مسدود کردن آهنگ و هشدار داد مردم به مسافرت مگر اینکه آنها تا به حال به.

ورزش مختل

همه حمل و نقل جنبش در داخل و خارج از بریتانیا در بندر دوور در سواحل جنوبی متوقف شد و پل هامبر در شمال انگلستان بسته شد به تمام ترافیک تنها برای دومین بار پس از افتتاح آن در سال 1981.

لندن هشت رویال پارک به بیش از 170,000 درخت بسته بودند و حتی تغییر از گارد در کاخ باکینگهام جلب توریست بود نیز لغو شد.

رویدادهای ورزشی نیز آمار; منچستر سیتی گفت: لیگ برتر فوتبال دیدار مقابل وست هام به تعویق افتاد با توجه به “افراطی و تشدید شرایط آب و هوایی” در حالی که اسکاتلند زنان سازمان ملل شش راگبی در برابر انگلستان بود در میان دیگر مسابقات لغو شد.

همه حرفه ای هلندی, مسابقات فوتبال لغو شد, همراه با, ترین, هوای آزاد, رویدادهای ورزشی. (گزارش شده توسط کایلی MacLellan در لندن, Christoph Steitz در فرانکفورت و آنتونی دویچ در آمستردام; ویرایش توسط Pravin کاراکتر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im