فلیتوود رهبر رفتن به دور نهایی از PGA Tour هوندا کلاسیک

تامی Fleetwood برنده در اسکاتلند و انگلستان و امارات متحده عربی فرانسه و آفریقای جنوبی و حتی قزاقستان.

پیروزی در ایالات متحده اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

این انگلیسی است که در موقعیت به تغییر که یکشنبه در PGA Tour هوندا کلاسیک در پالم بیچ گاردنز فلوریدا.

Fleetwood birdied چهار نهایی شش سوراخ در راه به یک 3-تحت-par 67 در شنبه سوم دور در حال حرکت به 5 زیر برای این هفته — بالاترین توسط هر رهبر از طریق 54 سوراخ پس از هوندا منتقل شده به PGA ملی و یک شات جلوتر از برندان استیل (71).

Fleetwood رتبه شماره 12 در جهان شده است و نزدیک به گرفتن گریزان که پیروزی در خاک ایالات متحده آمریکا با دو نفر دوم پس از اتمام از جمله 2018 ایالات متحده باز است.

“اگر شما می خواهید را به نفع خود در اطراف در اینجا شما ثابت خود را به عنوان یک همه در اطراف گلف باز” فلیتوود گفت. “در واقع آره احتمالا گام دیگری در زندگی حرفه ای من. من قصد ندارم به دروغ و بگو: من واقعا نمی ذهن در مورد برنده شدن در امریکا است.’ البته من انجام دهد. من می خواهم به پیروزی در همه جا بازی کنم و PGA Tour است که برای اطمینان یکی از آن مکان که در آن من آن را انجام نداده.”

لوقا دونالد و Lee Westwood هر شات 71 برای رسیدن به 3 زیر برای این هفته دو عکس کردن سرب در یک روز دشوار برای زمینه.

از 69 بازیکنان که ساخته شده از برش تنها 11 شکست همتراز شنبه. مکنزی هیوز ساخته شده است که این کاهش در تعداد شات 4-تحت 66 برای بهترین دور بعد رفت و از زن زن 59 برای شروع روز به گره خورده برای هشتم با 18 سوراخ سمت چپ.

“آن احساس می کند مانند یک اصلی قهرمانی سختی حکیم” گفت: Daniel برگر (69) که گره خورده بود برای پنجم با Charl Schwartzel (70) و Sungjae Im (70) در 2 تحت سه پشت Fleetwood.

PGA Tour قهرمانان: Brett Quigley شات 5-تحت 68 در Cologuard کلاسیک در توسان Ariz., برای باز کردن یک سکته مغزی منجر شود در پیشنهاد خود را برای برنده شدن برای دومین بار در چهار شروع می شود در 50-و-همسر تور.

فرد زوج دوم بود پس از 66. 60 سال Hall of Famer برنده گذشته خود 13 عناوین ارشد در سال 2017.

تور اروپا: Joost Luiten بخشی از یک شش راه برای بستن سرب پس از دور سوم از عمان در مسقط به عنوان هلندی گلف باز به نظر می رسد برای برنده شدن در این رویداد برای دومین بار در سه سال است.

Luiten شات یک دیو-رایگان 5-تحت 67 بود و در 11 زیر به طور کلی کنار براندون سنگ از آفریقای جنوبی (67) کلوم Shinkwin انگلستان (66), Rasmus Hojgaard از دانمارک (70) و فنلاندی بازیکنان سامی Valimaki (64) و Mikko Korhonen (65).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>