Flatmate همکار از Covid-19 بیمار مثبت در حیدرآباد تست منفی در بنگلور

این flatmate بیمار در حال حاضر در حیدرآباد شد بدون علامت گفت: وزارت بهداشت مقامات.

“وجود دارد هیچ مثبت Covid-19 مورد مثبت در کارناتاکا هنوز,” دکتر گفت: Sudhakar کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش.

دولت اضافه شده است که نتایج آزمون یکی از 25 همکاران COVID-19 بیمار مثبت که نشان داد علائم نیز منفی است.

اظهارات برخی از امداد رسانی به این شهرستان در زمانی که چندین مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور تشدید ترس در اطراف این ویروس که تاکنون بیش از 3000 زندگی در سطح جهان است.

نتایج دو دیگر بیماران–یکی که در سفر به هند از عربستان سعودی و دیگر از ژاپن–تسلیم در مرکز بهداشت و درمان در بنگلور هنوز در انتظار.

یک ملی ایران در حال حاضر آزمایش منفی و گزارش از مادرش مشکوک به قرارداد این ویروس در ایران نیز آزمایش منفی, مقامات گفت. آنها اضافه شده است که آنها قادر خواهد بود برای آزادی ملی ایران تنها پس از اجباری گواهی عدم سوء پیشینه داده می شود.

در کارناتاکا دولت مانند بسیاری از کشورهای دیگر رفته به یک overdrive برای مهار و مقابله با گسترش ویروس با قرار دادن در جای چند تا اقدامات است.

Sudhakar قبلا اظهار داشت که مقامات بهداشتی در حال حاضر صفحه نمایش هر مسافر پس از رسیدن به دو فرودگاه اصلی در دولت–بنگلور و Mangaluru-و همچنین دیگر نقاط ورود از جمله بنادر.

“خرید آنلاین محصولات از کشورها را تحت تاثیر قرار ممکن است اجتناب شود” T. M. Vijay Bhaskar, Karnataka, رئیس, منشی, در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

او اضافه کرد که مردم ساکن در سه کیلومتر محل نمایش در خواهد آمد و بازديد خانه ساخته خواهد شد در پنج کیلومتر منطقه حائل که در آن افراد مورد تایید شده از این ویروس در حال کشف. این بنگلور شهری, حمل و نقل, شرکت مترو راه آهن و کارناتاکا دولت حمل و نقل جاده ای شرکت در حال حاضر اقدام به پاک کردن اتوبوس خود را با شستشو با مواد شیمیایی و محصولات دیگر او اضافه شده است.

Sudhakar قبلا اظهار داشت که مقامات بهداشتی در حال حاضر صفحه نمایش هر مسافر پس از رسیدن به دو فرودگاه اصلی در دولت–بنگلور و Mangaluru-و همچنین دیگر نقاط ورود از جمله بنادر.

او گفت که تمام مسافران بین المللی ورود از هر یک از 11 بیشتر تحت تاثیر قرار شهرستانهای تست خواهد شد و توصیه به رفتن به صفحه اصلی جداسازی به عنوان یک اقدام احتیاطی.

“خرید آنلاین محصولات از کشورها را تحت تاثیر قرار ممکن است اجتناب شود” T. M. Vijay Bhaskar, Karnataka, رئیس, منشی, در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

او اضافه کرد که مردم ساکن در سه کیلومتر محل نمایش در خواهد آمد و بازديد خانه ساخته خواهد شد در پنج کیلومتر منطقه حائل که در آن افراد مورد تایید شده از این ویروس در حال کشف.

هر چند تایید نشده خبر از شرکت درخواست کارکنان خود را به کار از خانه به پرواز در آمد و تعداد کمی از شرکت ها در واقع مانند یک ارائه به کارکنان خود اجازه دهید به تنهایی آن را اجباری است.

در کارناتاکا خانواده و سلامت وزارت رفاه در روز سه شنبه گفته است که من با اکثر این شرکت صادر شده است دستورالعمل ها و مشاوره های مسافرتی.

“شما قطعا باید ارسال فرزندان خود را به مدرسه به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال و دلچسب” Pankaj Kumar Pandey,کمیسیون بهداشت و رفاه خانواده در کارناتاکا گفت: در Facebook آدرس در روز چهارشنبه. “اگر یک کودک یک سرماخوردگی کاف یا آنفولانزا سپس ارسال آنها را به مدرسه و ارسال آنها را تنها پس از آنها درمان می شود,” او گفت:.

وزارت بهداشت نیز اضافه شده است که آن را پایین خواهد آمد سخت در آن گسترش شایعات است که اضافه کردن به سردرگمی در اطراف بحران است.

در کارناتاکا دولت گفت که این هماهنگی با defece نیروها و راه اندازی انزوا در بخش مربوطه در دانشگاه بنگلور و دیگر بخش های دولت است.

“دولت گره تیم و تیم واکنش سریع تشکیل شده است,” Sudhakar گفت: در جریان بودجه در جلسه دولت و قوه مقننه.

این بخش در حال انجام بررسی جلسات به صورت روزانه.

دولت دستور داده برای نظارت بر اماکن تجمع جمعی مانند فرودگاه ها و ایستگاه های اتوبوس و بنادر و ایستگاه های راه آهن و مراکز و Multiplexes که در معرض خطر و که در آن وجود دارد احتمال انتقال محلی از این وارداتی ویروس آن گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>