FL فرماندار وکیل گفته تحت فشار میامی هرالد حقوقی برای رها کردن پرونده های عمومی کت و شلوار قانون: گزارش

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisFL فرماندار وکیل گفته تحت فشار میامی هرالد حقوقی برای رها کردن پرونده های عمومی کت و شلوار قانون: گزارش یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار تصمیم گیری در مورد بازگشایی بزرگترین عمر خود را | تهمت به تشکیل شورای مشاوره | مقامات بهداشتی فشار پشت در مه افتتاح | ایالات ببینید ویروس موارد افزایش | جهانی غرق 100K 16 چیزهایی که در مورد کوروناویروس امروز بیشتر‘s (R) مشاور عمومی گفته می شود به خارج از شرکت حقوقی که نشان دهنده میامی هرالد و تحت فشار آنها را به فایل طرح دعوی در دادگاه از هرالد که زور دولت به انتشار نام ارشد تمام امکانات مراقبت که گزارش مثبت coronavirus آزمون.

قانون شرکت Holland & شوالیه که معمولا فراهم می کند مشاور حقوقی برای کاغذ گفت که گفته شریک ارشد سانفورد Bohrer به رها کردن این مورد با توجه به هرالد.

“ما در حال نا امید است که فرماندار را می خواهم تا آنجا که برای اعمال فشار بر ما مشاور حقوقی برای جلوگیری از انتشار سوابق حیاتی هستند که به سلامت و ایمنی فلوریدا آسیب پذیرترین شهروندان” هرالد ناشر و سردبیر اجرایی Aminda مارکز گنزالز گفت.

تبلیغات

او افزود: “ما باید تا به حال به توسل به اقدام قانونی در وهله اول. هر کسی با یک نسبت در مراقبت از سالمند تسهیلات حق می دانم که اگر عزیزان خود را در معرض خطر هستند به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد مراقبت از خود.”

مارکز گفت که این پرونده هنوز هم می تواند زمینه فقط با یک شرکت حقوقی.

شکایت گزارش نمی کند و به دنبال نام و یا ساکنان کارکنان که تست مثبت فقط نام این امکانات با توجه به روزنامه.

DeSantis سخنگوی هلن Ferré رد هر گونه تلاش توسط دفتر فرمانداری قوی بازو هرالد.

“این است که آشکارا غلط است که می گویند که دفتر والی تماس Holland & Knight بپرسید که این شرکت نه فایل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از میامی هرالد” گفت: با توجه به هرالد.

“این عمل طبیعی است برای وکلای مدافع به استفاده از پر کردن از پنج روز حقوقی را به دیدن اگر وجود دارد رزولوشن ممکن است برای جلوگیری از غیر ضروری دادخواهی” او ادامه داد. “بود که به دلیل مشاور عمومی جو Jacquot ساخته شده یک تماس به هلند & Knight وکیل جورج Meros.”

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه به دست می آمد پس از هرالد گفته درخواست سوابق از فلوریدا وزارت بهداشت و سازمان ها برای مدیریت بهداشت و درمان در 23 مارس.

اما DeSantis دفتر گفته حاضر به انتشار اطلاعات در مورد که در آن ساکنان و کارگران در معرض COVID-19 آزاد تنها نام یک مرکز که در آن شش ساکنان درگذشت از این بیماری است.

در هر ایالتی فلوریدا قانون ثبت عمومی در نظر گرفته مگر اینکه صاحب می توانید با ارائه یک مبنای قانونی برای منع آنها.

دولت در بخش بهداشت و درمان از روز شنبه گزارش داد 787 ساکنان و کارگران از تسهیلات مراقبت دراز مدت است که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

به طور کلی فلوریدا تقریبا 19,000 موارد این ویروس با بیش از 400 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>