کرالا بسته آن کتاب در سه coronavirus بیماران در ماه گذشته بدون یک مرگ. نعناع گزارش گسترده در مورد اینکه چگونه دولت موفق ویروس. در اینجا پنج بزرگ takeaways آماده از گزارش قبلی و همچنین با صحبت کردن به کارشناسان.

شناسایی اولین بیمار

یکی از اصلی درس برای کرالا از آن Nipah روز— ویروس کشنده است که آمار دولت هر دو در سال 2018 و 2019— بود که هیچ چیز به عنوان برترین برای کنترل این ویروس به عنوان بهره وری از دولت برای شناسایی اولین بیمار مثبت (به نام شاخص مورد یا بیمار صفر). برای این منظور به عنوان و هنگامی که اخبار شیوع کروناویروس شروع در سطح جهانی و دولت تا به حال در محل مجموعه یک سیستم گسترده ای از چک های منظم و انجام حتی مسخره مته در بیمارستان های دولتی در جستجو ممکن است برای بیماران. مطمئنا دولت شبکه گسترده ای از بهداشت عمومی زیرساخت ها کمک کرده است. کرالا حداقل دو اصلی مراکز بهداشتی و درمانی برای هر سه روستا که یکی هر 3.95 کیلومتر برابر میانگین ملی از 7.3 متر. آنها را تجربه کرده اند که پزشکان دریافت حقوق در رقابت با بخش خصوصی هستند و به شدت یارانه به طوری که آنها در دسترس هستند در هزینه های شروع از 5 اگر رایگان نیست. حداقل 40 تخت شناسایی شدند در بیمارستان های دولتی است که می تواند به سرعت تبدیل به جداسازی بخش در صورت شیوع کروناویروس.

شامل گسترش

هنگامی که اولین بیمار در آمد دولت را اولویت شد اجرای خود طراحی پروتکل شامل گسترش با بالا بردن اطلاعات تماس افرادی که بیمار ممکن است باید از نزدیک تماس گرفت. برای یک ویروس است که مناسب نیست واکسن شناسایی کسانی که آن را حمل و متوقف کردن آنها را از دادن به مردم تنها راه برای جلوگیری از یک فاجعه بزرگتر. این انجام شد توسط ارتش از کارکنان بهداشتی محلی و مرکزی تیم از پزشکان و کارشناسان. از جمله مخاطبین مطرح کسانی که مشکوک به داشتن ویروس علائم شد و بلافاصله در بیمارستان جداسازی بخش و دیگران بودند خانه قرنطینه. مقامات فرودگاه نیز به نمایش در آمد ممکن است برای بیمارانی که در بازگشت از کشورها را تحت تاثیر قرار و ارسال آنها را به طور مستقیم به دولت در تماس با بالا بردن تیم است.

نظارت مستمر بر

این پروتکل به عنوان مفید به عنوان آنها به طور مداوم تحت نظارت و به روز. کنترل اتاق باز شد با 18 کارشناس گروه وظیفه نظارت بر بخش های مانند صفحه اصلی قرنطینه تماس, ردیابی, انزوا و تدارکات و آموزش پزشکی کارکنان و غیره. آنها ملاقات دو بار در روز با هیچ کدام کمتر از وزیر بهداشت شخصا حضور در جلسه دوم در 6 ساعت که در آن آنها وارد شده اقدامات انجام شده در همه مناطق و در زمان توجه داشته باشید از آنچه مورد نیاز است برای روز بعد. در زمینه بهداشت عمومی رسمی و panchayat جمهور زوج خود منجر به نظارت بر تیم در هر روستا است. آنها رفت و در اطراف خانه ها از کسانی که خانه قرنطینه به مطمئن شوید که آنها نمی فرار hoodwinking قرنطینه دوره 28 روز است. محلی کارگران بهداشت مستقر به انجام هر کاری که نیاز به چنین صفحه اصلی قرنطینه مردم اعم از کمک های پزشکی به خرید مواد غذایی. در یک منطقه, Malappuram این کارگران محلی و حتی کمک به جلوگیری از یک ازدواج رو حرارت قابل توجهی از یک خانواده پس از یادگیری است که داماد بود در بازگشت از چین است.

تبدیل وحشت به هوشیاری

کرالا متوجه باشند در طول Nipah روز که در آن بهترین متحد خود در مبارزه خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس اما این حمایت خود را نمی خواهد بود اگر آنها دست پاچه. همسایگی خانواده ها را بسته و ترک مناطق آسیب دیده در ترس و وحشت در میان آنها افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی و شکست دولت های محلی نظارت است. کسانی که در خانه قرنطینه خواهد بیش از حد نوسانات خلق و خوی و جلوگیری از همکاری با دولت و علیه آنها مبارزه ترس تبعیض و انگ در محله. بنابراین در طول کرونا شیوع دولت به طور خاص خواسته کارگران محلی به استرس نیاز به هوشیار و وحشت نیست. جامعه مدنی و رهبران roped شد به قرار دادن در سراسر پیام است که این پروتکل وجود دارد به هر کسی اما به نجات. وزیر بهداشت و درمان به نظر می رسد در مقابل دوربین های تلویزیونی حداقل دو بار در روز لبخند و اطمینان بخش است که این بحران می تواند به کاهش. آنها همچنین افتتاح چندین مراکز تماس: برخی برای پاک کردن هر گونه شک و تردید و دیگران را به نگه داشتن یک برگه در سلامت روانی کسانی که خانه قرنطینه.

کنترل ارتباطات

می توانید با نوشیدن الکل را متوقف coronavirus? می توانید با خوردن مواد غذایی گیاهی تنها متوقف تاج? آیا این ویروس از سرچشمه خوک و یا سر از شاخ کرگدن? این بود برخی از شایعات که در کرالا در طول شیوع و مقامات دولتی همراه با رسانه های کشیده از همه متوقف می شود به جلوگیری از آنها را. وزیر بهداشت در دیدار با روسای رسانه های سنتی خانه های اولیه در هنگام وقوع و خواسته به انتشار تنها آمار رسمی در موارد مشکوک و مرگ و میر. آنها به توافق رسیدند. در بازگشت او موافقت کرد برای برگزاری دیدار با مطبوعات هر شب و به پرسش های ساخته شده شفاف و پاسخگو باشد. در موازی با رسانه ها نظارت بر تیم راه اندازی شد که scouted بی اساس گزارش یا خبر جعلی در رسانه های اجتماعی و دیگر کانال های ارتباطی. سه نفر دستگیر و برای پخش خبر جعلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de