پنج چیز به دیده بان در کارولینای جنوبی بحث

هفت دموکرات کاخ سفید امیدوار به بحث مرحله در چارلستون, S. C., سه شنبه شب به عنوان اصلی مسابقه وارد حیاتی هفت روز کشش است که ممکن است به خوبی تعیین طول می کشد که این حزب نامزدی ریاست جمهوری.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر (I-Vt.) گام خواهد شد بر روی بحث مرحله به عنوان نژاد پیشتاز پس از اهمیت حیاتی بازگشت به عقب برنده در نیوهمپشایر اولیه و نوادا و قفقاز.

اما او تقریبا قطعی به صورت گاز گرفتن حملات از شش نامزد دیگر از جمله سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از نامزدهای دموکرات در صورت فشار برای خروج انتخابات ریاست جمهوری بیشتر و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب’ Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بیشتر, که در حال تقلا برای تشخیص خود را به عنوان پیشرو جایگزین سناتور ورمونت.

تبلیغات

این بحث را نیز اثبات بحرانی برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب ” نامزد چهره فشار برای خروج انتخابات ریاست جمهوری بیشتراست که دیده می شود او در مقابل دونده وضعیت در مسابقه محو شدن در هفته های اخیر. او بانکی قوی و نشان دادن در کارولینای جنوبی با آن بخش بزرگی از رای دهندگان به وام دادن حرکت به مبارزات انتخاباتی خود را.

بحث میزبانی مشترک توسط CBS اخبار و کنگره, سیاه, انجمن, موسسه آغاز خواهد شد در 8 p. m. EST.

در اینجا پنج چیز به تماشا در روز سه شنبه بحث در چارلستون:

ساندرز در حال رفتن به آمده و تحت حمله

ساندرز است که به عنوان بحث به عنوان اصلی مسابقه اسمی پیشتاز پس از نزدیک به پیروزی در آیوا و back-to-back پیروزی در نیوهمپشایر و نوادا دادن مخالفان خود و همه به این دلیل بیشتر به رفتن در این حمله.

در حال حاضر برخی از کمپین telegraphed قصد دارد پس از ساندرز در سه شنبه شب. دن Kanninen یک مشاور به بلومبرگ ستاد انتخاباتی به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که بحث “نیاز به در مورد یک نامزد و برنی ساندرز.”

تبلیغات

در ضمن بایدن به شدت حمله به سناتور ورمونت در روزهای اخیر راه اندازی دیجیتال آگهی در کارولینای جنوبی متهم کرده که او را از توطئه برای تضعیف رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه تصمیم گرفته خواهد شد توسط زنان انجام تهمت و ساندرز نفرت امریکا ؟ بیشتر.

Buttigieg همچنین نشان داده است تمایل به شدت در ساندرز با استفاده از یک سخنرانی پس از نوادا قفقاز در روز شنبه به تیز کردن تضاد بین خود و سناتور.

همه نامزدها باید یک هدف مشترک در هدف قرار دادن ساندرز: به بازیگران خود را به عنوان یک پیشرو جایگزین به یک جبهه-دونده که برخی از دموکرات ها از ترس خواهد بود یک مسئولیت به حزب اگر او پیاپی نامزدی.

وضعیت در حال حاضر به عنوان ضروری تر از همیشه, به خصوص با سوپر شنبه فقط یک هفته دور. بلومبرگ است و Buttigieg این کمپین در حال حاضر هشدار داد که در مارس 3 مقدماتی می تواند ساندرز یک “غیر قابل عبور” نماینده رهبری در این مسابقه مگر اینکه متوسط جایگزین است که قادر به خروج از شلوغ بسته است.

نامزدها را تجدید نظر به رای دهندگان سیاه

کارولینای جنوبی ممکن است چهارم دولت به رای دموکراتیک نامزدی مسابقه اما این برای اولین بار است که در آن اکثریت – حدود 60 درصد از رای دهندگان دموکرات سیاه و سفید است. انتظار نامزدها را صریح تجدید نظر به کسانی که رای دهندگان زمانی که آنها را به مرحله در چارلستون در سه شنبه شب.

برای بایدن که به مدت طولانی برگزار شد و رای گیری لبه بیش از رقبای خود را در حمایت در میان رای دهندگان سیاه, سه شنبه این بحث ممکن است بیشتر از یک تست از اینکه او می تواند بر روی آن نگه دارید پشتیبانی می کند.

معاون سابق رئیس جمهور مواجه شده است و انتقاد خود را بیش از گذشته مواضع در مورد مسائل مؤثر بر جوامع سیاه – 1994 جرم لایحه یا مخالفت خود را به اجباری مدرسه قرارگرفتن در دهه 1970 به عنوان مثال – و نظرسنجی های اخیر نشان می دهد مزیت خود را ممکن است به محو شدن.

او همچنین در مواجهه با رقابت از میلیاردر فعال تام Steyerتام Fahr SteyerCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری به کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه خواهد بود تصمیم گرفت با زنان سیاه نظرسنجی: بایدن سرب باریک به 4 امتیاز بیش از ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی بیشتراست که صرف به شدت در دولت است و به شدت عشق سیاه رای دهندگان. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد سابق صندوق های تامینی مدیر با برخی از قدرت در کارولینای جنوبی اما او نیز به احتمال زیاد به صورت حملات برای کسب و کار خود رکورد گذشته خود از جمله سرمایه گذاری در زندانهای خصوصی.

برای Buttigieg دیابت ctqامی ژان KlobucharKlobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب ” نامزد چهره فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بیشتر (D-Minn.) و الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بلومبرگ به نام وارن ‘ترسناک’ زدم اوباما در دوره اول در به بیرون درز صوتی بیشتر (D-جرم.), در خاص وجود دارد یک حس فوریت به کارولینای جنوبی بحث است. هر سه تلاش برای ساخت حمایت قوی در میان رای دهندگان سیاه در پلمتو دولت با نظرسنجی های اخیر نشان دادن آنها طولانی در تک رقمی.

یک NBC News/Marist نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه نشان داد وارن با 7 درصد حمایت در میان رای دهندگان سیاه در حالی که Buttigieg و Klobuchar بریده 4 درصد و 3 درصد بود. این بحث ممکن است آنها را ارائه می دهد آخرین شانس بزرگ قبل از اولیه روز شنبه به ایجاد یک مورد برای آن دسته از رای دهندگان.

می توانید وارن دوم بزرگ شب ؟

وارن آمد زنده در بحث دموکراتیک در لاس وگاس در هفته گذشته ارائه نوع نافذ حملات علیه بلومبرگ و دیگر رقبا که بسیاری از حامیان او برای امیدوار برای ماه و سوخت جمع آوری کمک های مردمی افزایش است که مشبک او بیش از 5 میلیون دلار در روز است که به دنبال.

این سناتور ماساچوست است که به احتمال زیاد به تلاش برای از نو خلق کردن که انرژی در سه شنبه شب هنگامی که او طول می کشد در بحث مرحله در چارلستون. اما بر خلاف لاس وگاس بحث در کارولینای جنوبی حمل بیشتر ضرورت است. او را در حال اجرا در مکان چهارم در نظر سنجی های اخیر در دولت و روز سه شنبه بحث ارائه می دهد یکی از آخرین شانس برای بهبود او ایستاده است.

یک سوال کلیدی این است که آیا یا چگونه به شدت او را پس از Sanders. سناتور دو متحدان دیرین و هر دو اشغال اولیه زمینه را مترقی ،

از یک طرف حمله ساندرز بیش از حد به شدت خطرات منزوی بسیاری از رای دهندگان لیبرال که وارن به احتمال زیاد نیاز به موفقیت در این مسابقه است. از سوی دیگر او نیست و در عین حال بریده هر پیروزی در نامزدی مسابقه و زمان در حال اجرا است برای او نشان می دهد که او می تواند یک رقابتی نامزد شده است.

بلومبرگ می شود یک فرصت برای جستن به عقب

در حدود سه ماه پس از راه اندازی ریاست جمهوری پیشنهاد بلومبرگ رو خود را در نزدیکی بالای نظر سنجی های ملی با هزینه های تبلیغات انتخاباتی که بازیگران او را به عنوان تنها نامزد قادر به گرفتن بر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر در سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

تبلیغات

اما این تصویر که بلومبرگ در حال صرف صدها میلیون دلار در زمان کشت یک ضربه عظیم در هفته گذشته به عنوان او تلاش برای دفع کردن سریع آتش حملات از رقبای خود در بحث مرحله در لاس وگاس. در سراسر فروم او تصادفا از طریق پاسخ اغلب ظاهر می شود را لمس و مصر برای گذشته مواضع سیاست.

سهشنبه شب بحث او را یک فرصت برای سعی کنید برای احیای تصویر خود را. و آن را حتی بیشتر مهم برای بلومبرگ این واقعیت است که سه شنبه است فقط یک هفته دور.

سابق شهر نیویورک شهردار کاهش یافته و به رقابت در چهار اولیه و حزبی متحده و تصمیم گرفتند به جای لنگر ریاست جمهوری خود را به چشم انداز قوی در مارس 3 اصلی مسابقات. وجود خواهد داشت یکی دیگر از بحث برای یکی دیگر از سه هفته به این معنی که این فروم در چارلستون در سه شنبه شب خواهد بود خود را آخرین شانس خود را برای در حالی که برای نشان دادن او است آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود.

چگونه تند و زننده خواهد حمله کنید ؟

به عنوان نژاد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری تبدیل شده است بیشتر و فوری نامزدها’ حمله به یکی دیگر رشد تلخ تر و شخصی است و به نظر می رسد به طور فزاینده ای احتمال دارد که تغییر ممکن است مجموعه ای از تن برای سه شنبه شب بحث است.

در دیجیتال آگهی حمله ساندرز به عنوان بی وفا بودن به اوباما این هفته بایدن تأکید کرد که این سناتور ورمونت “نمی توان اعتماد کرد.”

تبلیغات

Buttigieg نصب شده خود را صریح ترین حملات در عین حال در ساندرز در یک پست-نوادا قفقاز سخنرانی که متهم رقیب خود را از “نادیده گرفتن رد و یا حتی حمله بسیار دموکرات ما کاملا باید ارسال به کاپیتول هیل.”

و این نه به ذکر است این سراسیمگی از حملات که مشخص می شود آخرین بحث در لاس وگاس.

بحث در چارلستون ممکن است در نهایت که خصمانه ترین و در عین حال. نه تنها وجود خواهد داشت بیشتر نامزدها در مرحله از در لاس وگاس اما ممکن است تا پایان آخرین مناظره برای برخی از نامزدها به ویژه کسانی که سقوط تخت در کارولینای جنوبی اولیه یا سه شنبه. در نتیجه این امکان وجود دارد که نامزدها دیدن کمی نزولی به گرفتن تند و زننده و یا شخصی در سه شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>