پنج چیز به دانستن در مورد که در آن ما می ایستد در COVID-19 آزمون

کاخ سفید تحت فشار زیادی را به طرز چشمگیری افزایش دهد و این کشور توانایی تولید تست برای کنترل شیوع کروناویروس و با خیال راحت بازگشایی اقتصاد توقیف با این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWest ویرجینیا اعلام کرد شش هفته بازگشایی روند آمریکایی دریافت امضا تهمت نامه ها در ایمیل توضیح coronavirus محرک چک Coronavirus هشدار ظاهر شد و بارها و بارها در طبقه بندی ریاست جمهوری جلسات در ماه ژانویه فوریه: گزارش بیشتر به خبرنگاران گفت: در تاریخ 6 مارس در مراجعه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” اما که شده به دور از واقعیت است.

گسترش آزمایش های تشخیصی خواهد بود بخشی جدایی ناپذیر از تلاش برای جلوگیری از coronavirus به عنوان بلانت اقدامات مانند stay-at-home سفارشات در حال کاسته. اما از زنجیره تامین مسائل مربوط به آزمایشگاه ظرفیت و بازپرداخت مداوم مشکلات را راه اندازی مجدد اقتصاد یک چالش است.

تبلیغات

در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد که در آن آمریکا می ایستد در COVID-19 تست:

 

تست های تشخیصی در حال افزایش است اما کارشناسان می گویند به مراتب بیشتر مورد نیاز هستند

بالا مقامات دولت روز دوشنبه گفت: آنها انتظار دارند که ایالات متحده امریکا باید از این ظرفیت برای انجام 2 میلیون آزمون در هر هفته تا پایان ماه مه. تست ظرفیت قابل توجهی بهبود یافته از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری botched اجرای اولیه آن تست تشخیصی در ماه فوریه است.

تنها 5.6 میلیون آزمایشات انجام شده — بیش از در دیگر کشورها اما کمتر از آنچه که مورد نیاز است با توجه به این حجم از جمعیت ایالات متحده.

کارشناسان بهداشتی می گویند 2 میلیون در هر هفته به شکل undersells تعداد آزمون واقعا لازم است با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است.

محققان دانشگاه هاروارد گفت: هفته گذشته که حداقل 500,000 آزمون در هر روز یا در حدود 15 میلیون آزمون در هر ماه نیاز دارد.

تبلیغات

Anthony Fauciآنتونی FauciHannity خواستار جمع شدن تهدید به اقدام قانونی بیش از NYT ستون ارتباط او را به COVD-19 مرگ یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت رسمی می گوید: ما را هم به راحتی انجام 8M آزمون در مه | کاخ سفید شیفت پیام استراتژی در coronavirus | لوئیزیانا گسترش پناهگاه در محل سفارش در حالی که آیووا تگزاس و اوهایو طرح به سهولت محدودیت مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت رسمی می گوید: ما را هم به راحتی انجام 8 میلیون coronavirus آزمون ممکن است بیشتردولت بالا بیماری های عفونی, متخصص به تازگی گفت: نیاز کشور در حال “و نزدیک به” 3 میلیون آزمون در هر هفته یا در حدود 12 میلیون نفر در هر ماه است.

در روز سه شنبه Fauci اذعان شده اند وجود دارد مشکلات را با تست اما سی ان ان گفت این کشور در حال حرکت در مسیر درست است و او امیدوار است که “هر کسی که نیاز به یک آزمون” دریافت خواهد شد در پایان ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

 

دولت با تکیه بر کشورهای خود را برای توسعه و تست برنامه

دولت دستورالعمل اولیه برای بازگشایی اقتصاد به صراحت آن را از چپ به متحده به مقیاس خود را تست سیستم از جمله آنتی بادی آزمایش. هیچ طرح چگونه دولت فدرال را فراهم می کند پشتیبانی.

روز دوشنبه دولت به دنبال پر کردن جاهای خالی و جدید ارائه طرح به صورت متحده به مقیاس خود را تست در هفته های آینده. متحده نیاز خود را برای توسعه و تست برنامه ها و پاسخ سریع برنامه ها خواهد شد و باید به مانیتور به صورت بالقوه شیوع “در طول تابستان و فراتر از آن.”

هدف این بود برای ارائه به اندازه کافی تست برای تمام 50 ایالت به مدت حداقل 2 درصد از ساکنان خود را. اما کارشناسان استدلال دستورالعمل فقط اجازه متحده آج آب بیشتر در حال حاضر در حال تست 2 درصد از ساکنان خود را و در حال مبارزه به سطح شیب دار تا ظرفیت بدون فدرال کمک کند.

کاخ سفید طرح روشن ساخته است که دولت فدرال را به عنوان یک هماهنگ کننده بین دولتها و بخش خصوصی است.

 

زنجیره تامین کمبود باقی بماند

عمده در نتیجه دولت فدرال به پله از نقش رهبری بوده است رایگان برای همه میان کشورها به دنبال به دست آوردن تست مواد.

متحده شده اند به رقابت در برابر یکدیگر و دولت فدرال برای تجهیزات پزشکی و تست لوازم مانند مواد شیمیایی و سواب است که رانندگی تا قیمت غذا خوردن تا زمان از مقامات دولتی و ایجاد تنگنا است که مانع از ظرفیت.

مقامات دولتی در حال بهره برداری هر چه منابع آنها می توانید پیدا کنید. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) استفاده می شود همسر خود را اتصال به راه اندازی یک طرح مخفی برای امن 500,000 تست های تشخیصی از کره جنوبی.

جاشوا journal club سابق غذا و داروی رسمی و یک معاون مدیرکل در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: دولت فدرال شده است طفره رفتن از مسئولیت های خود را.

تبلیغات

“این است که یک بار در یک قرن چالش اما دولت فدرال است و نه در آغوش نقش خود را,” journal club گفت. “متحده و آزمایشگاه خود را با داشتن مسائل و شکست فدرال رهبران است که احساس می شود.”

اسکات بکر مدیر عامل انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت که او موافق متحده باید در هزینه خود را تست استراتژی اما دولت فدرال هنوز هم نقش مهمی دارد.

“ایالات متحده مسئول استراتژی چگونه کار خواهد کرد در دولت خود است و وابسته به گسترش و سازگار زنجیره تامین است که واقعا جایی که دولت فدرال در می آید” بکر گفت. “گاهی اوقات آن را واقعا فقط یک تماس تلفن, اما گاهی اوقات آن را وزن دولت در آینده و گسترش هر چه لازم است.”

اما برگ برنده دولت طرح روز دوشنبه گفت دولت فدرال تنها باید یک “تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر.”

 

عمومی و تجاری labs می گویند که آنها نیاز به معلومات بیشتر بودجه

Labs می گویند که آنها نیاز به بودجه فدرال را به سرمایه گذاری برای افزایش تعداد تست های آنها می تواند انجام دهد. جدید ترین coronavirus محرک لایحه موجود از 25 میلیارد دلار برای آزمایش با مقدار زیادی از پول در جهت متحده به افزایش تعداد افرادی که می توانید آنها را روی صفحه نمایش.

تبلیغات

آمریکا آزمایشگاه بالینی انجمن (ACLA) که نشان دهنده تجاری آزمایشگاه خواسته است تا دولت به اختصاص بخشی از آن از 25 میلیارد دلار به ارائه پشتیبانی مستقیم به آزمایشگاه انجام COVID-19 تست.

در دیدار با کاخ سفید coronavirus نیروی کار در دوشنبه ACLA مقامات ستایش مراحل دولت گرفته شده است اما گفت که آنها نیاز به پشتیبانی بیشتر.

تجاری labs انجام بسیاری از تست و اگر متحده قرار است به شدت افزایش تست ظرفیت آزمایشگاه نیاز به سرمایه گذاری در ماشین آلات بیشتر در علاوه بر این به منابع مانند سواب و معرف.

 

تست آنتی بادی کلیدی است اما بسیاری از آزمون ها ناقص هستند

آنتی بادی تست تشخیصی است که می تواند در خون یک فرد و ببینید اگر شواهد عفونت قبلی. دانشمندان در حال اجرا است و در مقیاس بزرگ مطالعات با استفاده از آنتی بادی آزمایش برای تعیین درصد دولت و مردم است که ممکن است در معرض ویروس.

هدف این است که برای شناسایی افرادی که ممکن است ایمنی حتی اگر آنها هرگز تشخیص داده شده است. اما پرسش باید در دقت و صحت تست و در مورد آنچه ایمنی واقعا معنی.

تبلیغات

گزارش های اخیر از خانه نظارت و اصلاحات کمیته یافت که FDA مجاز سیل آنتی بادی آزمایش در بازار, بدون, بررسی, و در نتیجه صدها نفر از ناقص آزمون است که هنوز هم در دسترس برای خرید.

در عجله برای گرفتن تست آنتی بادی به بازار FDA بخشیده بررسی و اساسا اجازه شرکت های پلیس خود را. به تاریخ آن اعطا کرده است رسمی و مجوز فقط هفت آزمون.

تشکر. Raja Krishnamoorthiسوبرامانیان (رجا) Raja KrishnamoorthiA قوی ما 5G بخش وعده شغل خوب و امنیت بهتر مجلس لایحه ممنوعیت معاملات سهام توسط اعضای کنگره پانل مجلس خواستار توضیحات از سفر شرکت های بیمه پوشش نمی coronavirus لغو بیشتر (D-بیمار است.), رئیس کمیته فرعی نظارت بر اقتصاد و سیاست های مصرف کننده گفت: این تپه که FDA است و نه متعهد به پاکسازی بازار از تمام غیر مجاز آزمون.

“FDA دو برابر را در سیاست های خود را. آن را خطرناک … و ما در حال رفتن به پشیمانی که” Krishnamoorthi گفت. “اگر شما یک کیت تست است که به شما مثبت کاذب است که فرد ممکن است مشاهده آن را به عنوان یک چراغ سبز به تعامل با افراد دیگر و آرامش اجتماعی فاصله و یک نتیجه است آنها را بیمار و دیگران بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>