پنج takeaways از بحث دموکراتیک

دموکرات کاخ سفید امیدوار slugged آن را روز سه شنبه در حزب را به 10 ریاست جمهوری در مناظره با سن. برنی ساندرزسناتور SandersSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر (I-Vt.) آینده تحت شدید رگبار حملات جلوتر از شنبه اولیه در کارولینای جنوبی است.

در اینجا پنج takeaways از یک گرم در چارلستون S. C.

رقبا از جان گذشته برای جلوگیری ساندرز

تبلیغات

ساندرز اشغال مرکز نقطه بر روی صحنه بود و روشن بود از شروع که پیشتاز خواهد بود تمرکز حملات از رقبای که احساس می کنند که تنها چند روز به او را متوقف کند.

سناتور است eyeing بالا پایان در کارولینای جنوبی پس از پیروزی در نوادا و نیوهمپشایر و دوم-پایان محل در آیووا. رقبا هشدار می دهند که قوی نمایش آن در کالیفرنیا و تگزاس در هفته آینده می تواند در سوق دادن او به مانع نماینده منجر شود.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ لگد کردن حملات علیه ساندرز در سه شنبه شب, هشدار در دقیقه باز از بحث است که روسیه می خواهد ساندرز به مهاجرت از آنجا که او را از دست بدهند به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری Buttigieg پیشنهاد لغو نمک کسر کلاه بلومبرگ به نام وارن ‘ترسناک’ زدم اوباما در دوره اول در به بیرون درز صوتی بیشتر (D-جرم.) پس این استدلال که ساندرز نمی قادر خواهد بود تا خود را به اجرا در دستور کار مترقی است چرا که او بیش از حد تفرقه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از دموکرات ها Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب ” نامزد چهره فشار برای خروج انتخابات ریاست جمهوری بیشتر مقصر ساندرز رای برابر قانون کنترل اسلحه برای چند تیرباران های دسته جمعی.

و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders می گوید ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز دفاع کاسترو نظرات در پی واکنش شدید از برخی از نامزدهای دموکرات در صورت فشار برای خروج انتخابات ریاست جمهوری بیشتر شود ساندرز برای “نوستالژی برای سیاست های انقلابی دهه 1960” — اشاره به ستایش خود را از فیدل کاسترو رژیم کمونیستی در کوبا.

“من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب” ساندرز پکتیا میباشد. “من تعجب می کنم که چرا.”

تبلیغات

شاید ضروری ترین بحث ساندرز رقبا ساخته شده بر محور سوال خود را electability.

برخی از جریان اصلی دموکرات ها در هراس هستند بیش از این چشم انداز از نامزدی خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

ساندرز رقبا بودند صریح شنبه: نامزد مستقل مترقی منجر به دور دوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن و به طور بالقوه هزینه دموکرات خانه.

“می افزاید: تا چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, Kevin McCarthyکوین اوون McCarthyTrump اینتل حرکت جرقه دموکراتیک خشم شبانه انرژی: سازمان حفاظت محیط زیست حرکت می کند برای محدود کردن فشار مالی بر “برای همیشه شیمیایی’ تولید کنندگان | کالیفرنیا شکایت تهمت بر آب سفارش| Buttigieg گسترش می یابد و آب و هوا و طرح Barr برای حضور در سنا توافق ناهار روز سه شنبه بیشتر [R-کالیفرنیا.] به عنوان سخنران و ناتوانی در دریافت سنا در دست دموکرات,” Buttigieg استدلال کرد.

ساندرز به عقب رانده اشاره به 47 50 اخیر ملی نظرسنجی ها نشان می دهد که او را پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر به سر مسابقه و همچنین به عنوان قدرت خود را در کلید غرب میانه ایالات دموکرات ها باید پیروزی برای کاخ سفید است.

وارن hellbent در حال غرق شدن بلومبرگ

برای دومین دوره متوالی به بحث وارن نگاه به ارائه حذفی ضربه در برابر بلومبرگ اواخر-به-این-مسابقه میلیاردر و سابق جمهوری خواه که ترقی خواهان بیزار.

وارن رفت و پس از بلومبرگ گذشته اظهارات که او در آن مقصر اقلیت نژادی برای فروپاشی مالی سال 2008.

او علامت طریق تمام نامزدهای جمهوریخواه او پشتیبانی مالی از جمله خود او چلنجر در سال 2012 سابق بهداشت ، اسکات براون (R-جرم.).

وارن بازگشت به این موضوع از عدم اطلاع توافق نامه وی از سوی مامورین که بلومبرگ نظارت سمی در محل کار برای زنان و خواستار آن است که او آزادی آنها را از عدم اطلاع توافق آنها می خواهم به امضا رسید.

و او با چکش بلومبرگ برای داشتن او منتشر شد, اظهارنامه مالیاتی, تشبیه او به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول او هسته اصلی حزب دموکرات هرگز به او اعتماد” وارن گفت. “او را خطرناکترین نامزد ایستاده در این مرحله است.”

بلومبرگ بود blindsided این زمان در اطراف, به عنوان او در لاس وگاس. او مورد مناقشه اتهامات که او پشتیبانی عمل redlining و رد کرده است که او گفت: تا کنون یک زن که برای او کار می کرد به “کشتن آن” هنگامی که او در بر داشت او باردار بود.

اما وارن حملات فرود هستند و این قابل توجه است که او سخت ترین پس از بلومبرگ, به جای ساندرز که می ایستد در راه خود را برای نامزدی.

داوطلبان مبارزه را به نفع خود بیش از رای دهندگان سیاه

دموکراتیک اولیه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی است که بیش از نیمی از آمریکایی های آفریقایی تبار, تست نامزدهای توانایی برای رسیدن به متنوع ائتلاف از رای دهندگان که نشان دهنده ستون فقرات حزب دموکرات است.

بایدن کار کرده است برای دفع یک چالش از ساندرز است که به دست آوردن در انتخابات میان رای دهندگان سیاه و امیدوار به شدت بهم زدن درب بسته در بایدن انتخاباتی در کارولینای جنوبی است.

اما بایدن به حال خود قوی ترین بحث عملکرد و در عین حال دلیلی برای احساس خوب به عنوان روز انتخابات در پلمتو دولت در روز شنبه.

معاون سابق رئیس جمهور بارها و بارها تبلیغ کار خود را تحت ریاست جمهوری اوباما این کشور را اولین رئیس جمهور سیاه. بایدن همچنین نام-کاهش تشکر. جیمز Clyburn (D-S. C.) یکی از دولت قدرتمند ترین رهبران سیاه و سفید است که انتظار می رود برای حمایت بایدن روز چهارشنبه.

ساندرز در ضمن با چکش صفحه اصلی این ایده که ایالات متحده باید تعمیرات اساسی آن دارو قوانین و سیستم عدالت کیفری.

تاجر تام Steyerتام Fahr SteyerCandidates در صورت فشار برای خروج ریاست جمهوری به کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه خواهد بود تصمیم گرفت با زنان سیاه نظرسنجی: بایدن سرب باریک به 4 امتیاز بیش از ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی بیشتر نیز کشیده شده حمایت از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی،, نظرسنجی های اخیر نشان داده اند و حمایت خود را از حاشیه در میان آن گروه خواهد بود تمرکز اصلی بسته به اینکه چگونه بایدن پس از اتمام.

تبلیغات

بقیه نامزدها در سه شنبه شب بارها و بارها بازگشت به مسائلی که مهم به رای دهندگان است, اما آن را دور گذشته آخرین مهلت برای نامزدها به قرار دادن در کار سخت است که بدست آورده حمایت از رای دهندگان در پای صندوقهای رای.

نامزدهای دیوانه وار به دنبال توجه آرا قبل از سه شنبه

با کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه و سه شنبه تنها 72 ساعت بعد از آن نومیدی زمان.

این امکان وجود دارد که این آخرین بحث برای یک یا بیشتر از هفت نامزدهای باقی مانده در مرحله و ناامیدی نشان داد در طول دوره از موهای دو ساعت بحث در چارلستون.

امتداد طولانی از زمان خورده بودند تا به عنوان نامزد فریاد زد: بیش از یک دیگر.

CBS مدیران به طور کامل از دست داده و کنترل در نقاط در طول بحث که شد رایگان برای همه بهره هر کدام نامزد outlasted یا فریاد با صدای بلند به اندازه کافی بیش از او و یا او را از رقبا.

که منجر به برخی از سرخوردگی در میان میانه رو دموکرات و ترقی خواهان به طور یکسان که احساس نامزدهای خود را دریافت نمی کند ، لرزش عادلانه است.

تبلیغات

بحث افزایش نگرانی در مورد منفی در میان نامزدها

لاس وگاس بحث هفته گذشته بود که یک جنگ تمام. چارلستون بحث ممکن است همسان آن سطح از منفی.

نامزدها نه تنها مبارزه را به نفع خود — وجود دارد روشن است دشمنی و بد خون بین برخی از آنها.

Klobuchar به نظر می رسد واقعا دوست ندارم Buttigieg. وارن حملات بلومبرگ در حال بلانت و برش. ترقی خواهان را پیچ و تاب خوردن تماشای ساندرز و وارن انتقاد از یکدیگر است. میانه رو دموکرات ها را دوباره پرتاب دست خود را تا بدانم که چرا کاندیدای میانه در ادامه به اشک یکدیگر را به جای تمرکز تنها بر Sanders.

“اگر ما صرف چند ماه آینده پاره شدن حزب ما از هم جدا می کنیم صرف چهار سال آینده تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشک این کشور جدا” Klobuchar شنبه هشدار داد.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای دموکرات ها برای متحد کردن. اما ترس از تقسیم و تلخ پایه می تواند باقی بماند در حالی که پس از یک نامزد روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>