پنج هواپيمايی جت های جنگنده به زمین در هند امروز: 10 به روز رسانی

اولین دسته از این بسیار در انتظار هواپيمايی جت های جنگنده که در زمان خاموش از فرانسه در جولای 27 برسد هند امروز. نزدیک به چهار سال پیش در هند با محوریت توافق با فرانسه برای 36 هواپيمايی جت تحت 59,000-کرور برای مقابله با افزایش IAF مبارزه با قابلیت های.

زمانی که آنها رسیدن به هند ؟

پنج هواپيمايی جت های جنگنده در حال انتظار برای رسیدن به امبلا 2 ساعت امروز. آب و هوا و شرایط دیگر در حال حاضر به دنبال خوب است و انتظار می رود برای رسیدن به امبلا پایگاه هوایی در زمان.

که دریافت خواهد کرد اولین اسکادران از هواپيمايی جت?

نیروی هوایی رئیس Air Chief Marshal RKS tony addison خواهد بود بازدید امبلا امروز برای دریافت دسته ای از پنج هواپيمايی ورود هواپیماهای جنگی از فرانسه است.

چگونه بسیاری از جت های آینده هستند در حال حاضر ؟

دسته اول شامل پنج هواپیما در حال پرواز توسط خلبانان نیروی هوایی. آنها در زمان خاموش از Merignac هوایی در نزدیکی بوردو در فرانسه.

فاصله تحت پوشش

فاصله تحت پوشش آنها به 7,000 کیلومتر و نیاز به هوا-به-هوا سوختگیری.

هواپيمايی جت های جنگنده ناوگان

این ناوگان شامل سه تک سرنشینه و دو دو نفره هواپیما متعلق به نیروی هوایی اسرائیل رسمی.

امنیت افزایش تا نزدیکی امبلا نیروی هوایی ایستگاه

مقامات امنیتی تنگ تر و تحمیل prohibitory سفارشات در نزدیکی امبلا نیروی هوایی ایستگاه پیش از ورود پنج هواپيمايی جت از فرانسه, ممنوعیت عکسبرداری از فیلم ها و عکاسی.

بخش 144 اعمال شده در امبلا

این امبلا دولت های منطقه نیز ممنوع است مردم از پرواز خصوصی هواپیماهای بدون سرنشین ظرف سه متر شعاع پایگاه هوایی یک مقام رسمی گفت. بخش 144 که ممنوع مجمع از چهار یا بیشتر مردم تحمیل شده در روستاهای مجاور این پایگاه هوایی از جمله Dhulkot, بلدو ناگار Garnala و Panjkhora.

مردم را به نور شمع به استقبال هواپيمايی جت در امبلا

BJP را امبلا شهرستان MLA Aseem Goyal خواست تا مردم را به نور شمع در خانه های خود را بین 7-7:30 بعد از ظهر روز چهارشنبه به استقبال هواپيمايی جت.

رسمی القای مراسم هواپيمايی جت

اولین اسکادران از هواپيمايی جت خواهد بود مستقر در امبلا پایگاه هوایی. پنج Rafales در حال برنامه ریزی برای القاء به نیروی هوایی اسرائیل در روز شنبه هر چند رسمی القای مراسم برگزار خواهد شد بعد.

پشتیبان گیری پایگاه برای هواپيمايی

پشتیبان پایه برای ورود به هواپیما در صورت وجود آب و موضوع در داخل و اطراف امبلا خواهد بود جوداپور پایگاه هوایی.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net