بنگلور: پنج بیشتر مردم در کارناتاکا باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus (Covid-19) مارک یکی از بزرگترین افزایش برای دولت در یک روز و در نظر گرفتن دولت در مجموع تعداد موارد تایید شده به 20.

این موارد جدید باید سفر تاریخچه به کشورهایی مانند اسکاتلند هلند و دبی.

یکی از 53 سال خانه کمک یک فرد که قبلا آزمایش مثبت نیز آزمایش مثبت به قرارداد ویروس.

از این پنج نفر سه نفر از بنگلور و هر یک از چیککبللپور و Mysuru اضافه کردن به ترس است که این ویروس در حال گسترش به سایر نقاط کشور است.

“تا تاریخ بیست Covid-19 موارد مثبت تایید شده است در کشور که شامل یک مرگ” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

آخرین تحولات آمد در میان تعداد فزاینده ای از مردم تست مثبت برای این ویروس در دولت و کشور است.

دولت با افزایش تلاش های هماهنگی و 10 IAS (هند خدمات اداری) خواهد شد در حال حاضر بخشی به هماهنگی مهار فعالیت است.

Jawaid Akthar اضافی, رئیس, وزیر, بهداشت و خانواده وزارت رفاه گفت که حدود 500 تیم متشکل از ضرب و شتم یکی پاسبان یا صفحه اصلی گارد و یک مددکار بهداشت تشکیل شده اند در بنگلور شرکت منطقه برای تماس با تمام کسانی که به هند سفر از خارج از کشور.

همه خارجی بازگشت مردم شده اند موظف به انجام اجباری خانه قرنطینه با توجه به بخش بهداشت و درمان. با توجه به تخمین دولت وجود دارد بیش از 30000 خارجی بازگشت مسافران که به دنبال خانه سخت شده است.

“دست مهر انجام خواهد شد و اطلاع در خدمت” گفت و اضافه کرد که آنها دنبال خواهد شد ، “هر خارجی بازگشت فرد نقض صفحه اصلی قرنطینه خواهد شد مسئول پرونده جنایی در زیر هندی قانون مجازات اسلامی و اپیدمی عمل” رسمی اضافه شده است.

در مجموع 3,175 مردم در خانه قرنطینه در حالی که 146 تحت انزوا در تجهیزات پزشکی. دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: 1,377 مردم در کارناتاکا تست شده اند و 996 از آنها آزمایش منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im