پنج دهلی آثار باید روشن برای میراث جهانی در روز جمعه

پنج نفر از بازدید ترین بناهای تاریخی در دهلی نو را نگاه کمی متفاوت در روز شنبه زمانی که آنها روشن خواهد شد در شیوه ای ویژه ای برای میراث جهانی در روز است.

قلعه سرخ از قطب منار همایون آرامگاه Purana قلعہ و Safdarjung آرامگاه روشن روزانه اما باستان شناسی هند (ASI) می گوید: در روز شنبه که وجود خواهد داشت به ویژه روشنایی از diyas و شمع.

در قلعه سرخ قطب منار و آرامگاه همایون را ASI تصمیم گرفته است به نور شمع و diyas برای ابراز همبستگی با “تاج رزمندگان’

“ASI دهلی دایره را نیز سازماندهی ‘دیا مراسم روشنایی’ در قلعه سرخ و روشنایی از شمع در قطب منار و آرامگاه همایون برای ابراز همبستگی ما با همه ‘کرونا رزمندگان’ مانند کارگران بهداشت و پزشکان و افسران پلیس و مدنی دولت” آن را گفت.

در آرامگاه همایون را ASI خواهد نور 41 شمع نماد 41 روز از مستند دوره است. آن را نیز نشان داده است که یک شمع بشریت است به اندازه کافی برای مبارزه با تاریکی است.

“بنابراین 41 شمع را برای آخرین 41 ساعت به ما علامت مبارزه با کروناویروس در طول 41 روز از مستند دوره” به آن اضافه شده است.

ASI هند نیز تصمیم به سازماندهی آنلاین تعهد گرفتن مراسم در جایی که دانش آموزان مدرسه اجرا خواهد شد سوگند آنلاین.دانش آموزان خوانده متعهد به حفظ و احترام به آثار تاریخی و میراث خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>