پنج مرده پس از حضور در مارس مسابقات بسکتبال میان شیوع ویروس

پنج افرادی که با حضور در مارس دبیرستان مسابقات بسکتبال در ایندیانا درگذشت COVID-19, ایالات متحده آمریکا امروز گزارش روز شنبه.

در مارس 6, بیش از 2800 طرفداران پر لارنس دبیرستان مرکزی در ایندیاناپولیس به صورت مقطعی نیمه نهایی.

که صبح ایندیانا گزارش اول خود را COVID-19 مورد و دولت بوده است که دستور به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. مورد گزارش شده در سلامت جامعه شمالی چهار مایل از مدرسه که در آن این مسابقات برگزار خواهد.

تبلیغات

“ما شروع به گرفتن تماس بدونم که اگر ما هنوز هم می خواهم به بازی” لارنس مرکزی مدیر ورزشی رایان Banas گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

در مارس 6, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان گفت: “هیچ مداوم خطر ابتلا به” در مورد اولین مورد مثبت. متحده شروع نکردیم صدور stay-at-home سفارشات حداقل تا یک هفته پس از آن.

در مارس 10, لیگ آیوی اوراق آن مسابقات بسکتبال تبدیل شدن به اولین کنفرانس برای انجام این کار. بعد از آن در ماه NCAA لغو مارس جنون.

“نکته غم انگیز به دنبال این است که ما نمی دانیم” کی Johnson, بیوه یکی از پنج قربانیان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

جانسون و دیگر قربانیان نه لزوما قرارداد COVID-19 وجود دارد هر چند بسیاری از کسانی که حاضر بودند در این مراسم گفت که آخرین گردهمایی بزرگ آنها حضور داشتند.

“اما پس از آن شما شروع به قرار دادن قطعات با هم… همه ما می دانیم این است که این ویروس تغییر کرده است بسیاری از مردم زندگی می کند.” Gerad خوب, دستیار مربی در لارنس شمالی دبیرستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>