پنج پرماجرا پادکست برای نیابتی مسافر در طول مستند

به عنوان مستند قدرت از طریق به امن نگه داشتن ما ذهن است تا سرگردان; یا به کشور همسایه برای دیدن یک دوست و یا به یک مقصد دور که شده است طولانی در سفر خود را bucket list. یکی از این وسایل نقلیه برای این نسل جدید از سودای سفر به پادکست است که در آن ما می توانید با ذهنی بسته ما هنوز-به-می شود-تکمیل کارهای خانگی برای فقط چند دقیقه بود که در حال حاضر به عنوان ما احتمالا می تواند باشد.

ما می توانیم انتظار می رود ارزش تولید بالا در سراسر این پادکست اما لحظاتی وجود دارد که در آن صدا را می توان متاثر از محیط است که ما در نظر گرفتن خطرات شغلی که یک مسافر با یک دفتر تلفن همراه — اضافه کردن یک کمی ASMR به خود ما تجربه گوش دادن.

در حالی که ما به خوبی آگاه است جهان از سفر پادکست وجود دارد خارج وجود دارد در اینجا است که یک انتخاب پنج هر غذا های مختلف سفر-در نظر گرفتن افراد وجود دارد.

سقوط در عشق با هند

این mosaical تجربه از Musafir داستان – هند سفر پادکست به نظر می رسد در travelstances هند است. تخصص است که در آن جزئیات داستان از مسافران متفاوت تجربه از تازه کار به expeditioner.

Five adventurous podcasts for the vicarious traveller during the lockdown

دمدمی قسمت شامل ‘نیروگاه دنباله با Girish’ است که ارزش تنظیم برای رویکرد خود را برای تمیز کردن فن آوری. Girish Shivakumar روایت دنباله از Neyveli معدن ذغال سنگ چوب نما و قدرت نسل گیاه در تامیل نادو به Mapro از Mahabaleshwar به Charanka نیروگاه خورشیدی در گجرات. آن را به یاد شنوندگان که سفر می تواند آگاهانه, هدف, هم, که بسیاری از, پس از مستند خواهد خفاش. قسمت های دیگر کشف غارهای مگالایا, شبح, شهر Dhanushkodi و سبزی از Dalhousie — مکان ما را به شنیدن در مورد اغلب.

audioboom.com/channel/the-musafir-stories-india-travel-podcast

واقعی در بودجه

ایده آل برای بودجه فکر مسافر جکی Nourse پادکست پرش با سفر جکی, لگد کردن در سال 2014. از پیدا کردن بهترین معاملات برای پروازهای ارزان و راهنمایی در دوچرخه سواری از طریق اروپا به مردم چگونه می توانند بسته به نور برای یک سفر طولانی این است که سرگرم کننده برای گوش دادن به.

The Carretera Austral in Chile

این Carretera جنوبی در شیلی | عکس های اعتباری: شیلی سفر

‘راه دور در حال اجرا به عنوان یک راه برای سفر’ ارائه می دهد یک راه جدید برای نگاه به ماجراجویی در حالی که ماندن مناسب است. Nourse در 92 قسمت صحبت می کند به آفریقای جنوبی مایک Sewell که سوار بر یک در حال اجرا اعزامی در حال اجرا طول Carretera Austral. این قسمت ارائه می دهد راهنمایی در مورد چگونه برای آماده سازی خود را در حال اجرا اعزامی… برای زمانی که آن را بی خطر است به بیرون رفتن است.

Jackie Nourse, in Positano, Italy

Nourse ترس به سرمایه گذاری به موضوعات احساسی به عنوان او در 98 قسمت ‘سخت ترین بخشی از سفر بازگشت به خانه…’ جایی که او صحبت می کند با یک خانواده پنج که تا به حال به فروش خانه خود را و تصمیم به سفر در سراسر جهان برای یک سال. مصاحبه کنکاش عمیق و آدرس چگونه یکی می تواند نگه داشتن سفر روح زنده پس از یک سفر پرماجرا گذشت.

با جدید ما عادی بودن housebound یا شهرستان-محدود نگاه به این قسمت به صورت قطعات خرد.

travelingjackie.com/podcast/

همیشه کامل…

احتمالا relatable پادکست در این لیست نه چندان Bon Voyage (زمانی که Sh*t را اشتباه می رود در جاده ها) یک زیرچشمی نگاه کردن به یک داده مسافرتی misadventures در حالی که آنها گرفته اند سفر.

می شود آن را مشکل ماشین یا مکیده شدن از هواپیما کل این پادکست توسط ژول هتفیلد و کریستین ویلیامز شما هم شوکه شده و یا با صدای بلند خندیدن. قسمت 22 می بیند کسی گرفتن اشتباه برای یک قاتل در حالی که قسمت 13 داستان یک پرواز حمله توسط یک … صاریغ. و چه سفر horror story کامل بدون تعداد هضم مشکلات ؟ نشانه قسمت 10, لطفا!

نه چندان Bon Voyage گسترش آن روایت به قلدری; هدف آن است که به نشان می دهد که سفر را به اشتباه و خطای انسانی اتفاق می افتد در یک سفر خیالی, و است که شما می توانید نگاه خود را شبیه اتفاقات ناگوار با خنده.

notsobonvoyage.com/

پل بین فرهنگ ها

جیسون مور صفر به سفر بیش از شش سال به آن حال ارائه راهنمایی و ترفندها برای کسانی که هرگز در نظر گرفته سفر به عنوان یک گزینه. همچنین ویژگی های مصاحبه با دیگر شناخته شده مسافران و علاقمندان که متخصص انداز در فرهنگ شیفت و proactivity. مور نظر پادکست به ایده آل برای کسانی که می خواهند به کشف جهان را در شرایط خود را به عنوان یک شکل از غنی سازی است.

Jason Moore, in Nepal

فراموش نکنید زیر قسمت ها: در وایکینگ دوچرخه سواری جنبش در نروژ شامل گپ و گفتگو با بنیانگذار Curtis Rojak صرفا به این دلیل ما دست در تماس با طبیعت در گردشگری پزشکی است که مصاحبه با بيماران فراتر از مرزهای مدیر عامل جو افغانی که برای یک روشنگر گوش دادن در حال انجام مراقبت های بهداشتی جهانی بحران. پادکست قابلیت نیست فقط مصاحبه بلکه بحث مانند ‘است که تکنولوژی باعث خرابی تجربه سفر خود را?” که ما را به یاد زیبایی از بازگشت به اصول.

این قسمت بسیار طولانی — حدود یک ساعت یا بیشتر — پس از ذخیره این برای زمانی که شما واقعا می خواهید به پشت پا زدن و سوئیچ تلفن خود را به “مزاحم نشوید” برای اضافه فرار از واقعیات است.

zerototravel.com/listen-to-podcasts/

فکری سنگین وزن ها

برای بسیاری از سفر سوخت برای ذهن راه را عملا رویکرد دانشگاه. آکادمی سفر تفکر مسافر طول می کشد شنوندگان در یک شیرجه عمیق از طریق تاریخ و فلسفه به نام صندلی سفر. میزبان جو Litson صحبت می کند با علمی تور رهبران در سراسر جهان در مورد مکان های نمادین مانند پمپی ونیز و سیبری است.

Bronzed statue of a human head, in Pompeii, Italy. It no longer stands here

Bronzed مجسمه سر انسان در شهر پمپی در ایتالیا. آن دیگر می ایستد در اینجا | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

جدید ترین قسمت می بیند دکتر کاتلین زیتون جزئیات تاریخ باغ های ژاپنی و چگونه آنها را تبدیل به یک فرم هنری و همچنین مقایسه آنها با غربی باغ. کسانی که شیفته Pompeii و وحشیانه, تاریخچه را پیدا خواهد کرد این قسمت ‘Pompeii – کشف حقیقت” یکی از آنها است.

فکر می کنم دو بار قبل از هدف قرار دادن دکمه چرت زدن در یکی از این… و نگران نباشید هر قسمت کمتر از 30 دقیقه. در واقع ما تصویر راس گلر نشانه این یکی.

academytravel.com.au/the-تفکر-مسافر-پادکست/

تمام پادکست های موجود در گوگل پادکست اپل پادکست ها و Spotify

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>