تناسب اندام در زمان Coronavirus : اجرای… اما نگه داشتن فاصله خود را

یکشنبه راه دور اجرا می شود معمولا جذب 200 تا 300 نفر از اعضای حیدرآباد دونده ، محل برای اجرا ارسال شده است در وب سایت خود (hyderabadrunners.com) و یا در صفحات رسانه های اجتماعی و اعضای نوبه خود تا تشویق و ایجاد انگیزه هر یک از دیگر برای اجرای بهتر و برای مدت زمان طولانی تر.

یکشنبه گذشته زمانی که اعضای جمع آوری شده برای اجرا از ایندیرا پارک به Charminar Dr Murali Nannapaneni پزشک و رئیس جمهور حیدرآباد دونده (HR) آنها را در جریان این تغییرات است که به اجرا در آمده است در پی COVID-19 شیوع. وجود خواهد داشت نه بیشتر گروه های بزرگ اجرا می شود. سالانه جوایز شب برای دوندگان برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه مارس در پایان نیز به تعویق افتاد.

در حال اجرا و آموزش تقویم در حال حاضر بهینه سازی شده است برای مطابقت با تاکید بر اجتماعی فاصله. برای 6000+ اعضای فعال HR در 30+ در حال اجرا در سراسر شهر, ‘اجرا در خود جای جلسات گروه.

“غرور و افتخار ما را در ترویج بهداشت و سلامتی. این امر می تواند طعنه امیز اگر ما چشم پوشی از رهنمودهای سازمان جهانی بهداشت و دولت است. من خطر یادداشت برداری اما نه در این زمان. همه ما نیاز به مسئول می گوید:” Murali.

Sunder Nagesh یک دونده و ماراتن هاي از LB نگر می گوید این است ایده آل برای اجرا بر روی خود و یا با دوستان شناخته شده و یا دو که هیچ سفر اخیر سابقه و ترجیحا کار از خانه: “همه رسمی برنامه های آموزشی قرار داده شده است در خود نگه دارد. مربیان در مناطق مختلف حیدرآباد که قطار دیگر دونده صادر شده است دستورالعمل های اجتماعی فاصله.”

تا تاریخ بعد

  • بوستون ماراتن لندن, ماراتن, ماراتن قطب جنوب و جنوبی بین المللی ماراتن در میان بین المللی در حال اجرا حوادث شده اند را در خود نگه دارد

در حال اجرا در گروه افزایش یافته است به این مناسبت و در پاسخ با ایده های. Sunder اشاره چگونه KBR گروه به اشتراک گذاشته آنلاین فیلم تمرین در حالی که Alwal گروه واتساپ آمد تا با راهنمایی برای دوندگان در محل. به عنوان روز پس از قطعیت در ادامه فیلم های آنلاین برای آموزش قدرت و یوگا هستند به احتمال زیاد به می آیند تا.

ژاکلین Babitha خاویر که قطار دونده و غیر دونده در سکوندربد گرفته است موضع به دیدار با هر کسی او مربیان و آنها را تشویق به کار کردن در خوابگاه خود را. جدا از دوندگان او انجام جلسات آموزشی برای زنان در دوران قبل و پس از زایمان مراحل سرطان بازماندگان و افراد مسن. “من به اشتراک گذاشته شده فیلم ها و توصیه آنها را به کار کردن خود به خود با احتیاط. ندانسته هر یک از ما می تواند حامل ویروس و آن را بهترین راه برای جلوگیری از تماس با ما به طوری که ما نمی کسانی که با ایمنی پایین آسیب پذیر,” او می گوید.

گفت: جلسات گروه برای آموزش قدرت برای دوندگان مستلزم استفاده از کنسرت بربس مانند گروههای مقاومت و kettlebells که به اشتراک گذاشته شد. در حال حاضر حتی اگر گروه های کوچک دیدار تمرینات وزن بدن تشویق می شوند و دو بازوی فاصله دارد نگهداری می شود. “ما اجرا یا قطار برای سلامت. بنابراین ما باید به دنبال دستورالعمل های ایمنی و قرار نیست دیگران و خودمان را در معرض خطر,” او می گوید.

بین المللی ماراتن است که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل و مارس شده اند را در خود نگه دارد و فوری اجرا تقویم نیست یکی از پر مشغله. دونده درک نیاز به تناسب اندام و حفظ ایمنی خود را قوی و در همان احتیاط.

Sunita Tummalapalli بود برای شرکت در ماراتن قطب جنوب, برنامه ریزی برای مارس 28 بود که در حال حاضر لغو شده است. او طول می کشد یک رویکرد عملگرایانه و می گوید: “آن را نمی خواهد صدمه دیده است اگر شما دان’ تی اجرا برای یک یا دو هفته و یا فقط اجرا به تنهایی. شما می توانید تمرینات قدرتی تمرینات یوگا و هوازی در خانه. وجود دارد به اندازه کافی زمان برای تمرین به صورت سالانه حیدرآباد ماراتن در ماه اوت است.” معمول خود را در حال اجرا در منطقه Gachibowli ورزشگاه باقی می ماند بسته شده است. تشریح دستورالعمل که دونده ها باید به دنبال او می گوید: “زمانی که ما با دیگر دوندگان در طول یک جلسه ما نمی handshakes چون ما عرق هستند. معمولا یک مشت ضربت. در حال حاضر ما اجتناب از آن را به عنوان به خوبی.”

اگر شما تعجب کنید که اگر این همه overreaction نه واقعا. بهتر است به امن تر از متاسفم و شاید گناه می گوید Murali: “چند هفته پایین خط شاید همه چیز را حل و فصل کردن و ما ممکن است نگاه و فکر می کنم ما دست پاچه بیش از لازم است. اما اگر جامعه انتقال خواهم در مورد کشورهای دیگر با توجه به تراکم جمعیت آن می تواند فاجعه بار باشد. بنابراین همه این مراحل است که ما را به عنوان افراد می تواند کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>