جهانی پوشیدنی با نام تجاری Fitbit روز چهارشنبه راه اندازی جدید گروه تناسب اندام شارژ 4 با ویژگی های مانند ساخته شده است در GPS Spotify در خواب ردیابی و دیگر ویژگی های جدید است. شارژ 4 در دسترس خواهد بود برای ₹14,999 در سیاه و سفید چوب بلسان بنفش و طوفان آبی/سیاه و سفید.

اتهام 4 Special Edition در دسترس خواهد بود برای ₹16,999 در یک منحصر به فرد گرانیت انعکاسی سیاه بافته شده band به علاوه یک کلاسیک گروه سیاه و سفید به راحتی مبادله برای تمرینات و یا اسپرت نگاه این شرکت در بیانیه ای گفت.

شارژ 4 شامل Fitbit را فعال منطقه دقیقه یک شخصی جدید استاندارد بر اساس کاربران ضربان قلب استراحت و سنی است که آهنگ هر تمرین می شود که پمپاژ قلب از داخل سالن دوچرخه سواری به یوگا اندازه گیری زمان صرف شده در هر ضربان قلب منطقه به سمت یک هدف هفته 150 دقیقه. این اولین بار است که Fitbit ردیاب آمده با ساخته شده است در GPS که بدان معنی است که کاربران می توانند ترک تلفن خود را در خانه و هنگام بیرون رفتن برای اجرا و یا راه رفتن و یا دیگر فعالیت های در فضای باز.

همچنین ویژگی های نسبی سنسور SpO2 که قدرت Fitbit را برآورد اکسیژن تنوع نمودار در برنامه Fitbit. علاوه بر این شارژ 4 طراحی شده است تا هفت روز از عمر باتری. اتهام 4 نیز همراه با منظم به تناسب اندام و سلامت ویژگی های ردیابی دیده قبلی انتقالها از جمله قلب و سطح تناسب اندام و نمره یادآوری به حرکت ردیابی برای سلامت زنان, گزینه برای آب و غذا و وزن ورود به سیستم و غیره.

—IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de