ماهیگیری گشت و گذار و شکار اشاره زلاند نو پس از coronavirus مستند

زلاند جدید اجازه خواهد داشت برای رفتن به ماهیگیری, گشت و گذار, شکار و پیاده روی این هفته برای اولین بار در بیش از یک ماه به این کشور آغاز می شود به سهولت راه خود را از یک سخت مستند که با موفقیت در کاهش گسترش coronavirus.

حدود 400000 نفر را به بازگشت به کار پس از این کشور تغییرات آن هشدار سطح پایین درجه یک در نیمه شب روز دوشنبه اما مغازه ها و رستوران ها بسته باقی خواهد ماند به عنوان چندین اجتماعی محدودیت در محل باقی می ماند.

نیوزیلند پنج میلیون نفر از ساکنان قرار گرفتند و یکی از دقیقترین مستندات در جهان در پاسخ به همه گیر با نخست وزیر Jacinda protocol wine studio بسته شدن ادارات و مدارس کافه ها و رستوران ها از جمله نگاهی به دور و خدمات تحویل در مارس 26.

سواحل waterfronts و زمین های بازی بسته شدند به طور موثر محدود کردن مردم به خانه های خود را کوتاه و پیاده روی در اطراف محله خود.

بسیاری از کسب و کار شروع به آماده سازی بیش از آخر هفته به راه اندازی مجدد عملیات این هفته در حالی که حفظ مداوم اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

از Eateries اعلام کرد تماس تحویل برنامه. فروشگاه های خرده فروشی نمایش آخرین مجموعه در وب سایت خود را به خانه شما تحویل سفارشات. برج های اداری ارسال شده در اجتماعی, فاصله, قوانین در دستگاه آسانسور و حوزه عمومی.

مجلس و دادگاه ها در سراسر کشور نیز سر از روز سه شنبه.

هنوز protocol wine studio تاکید کرد که مجامع عمومی ممنوع باقی می ماند و خواست مردم برای ماندن در “حباب” و یا با بستگان نزدیک خود.

مشتاق فیشر مجاز خواهد بود به بازیگران یک خط از اسکله تنها به عنوان قایق رانی, قایق رانی و دیگر تیم های ورزشی و یا آموزش محروم مانده. شکار خواهد شد مجاز در زمین های خصوصی با محدودیت های ویژه.

“ما باید مطمئن شوید که ما اجازه نمی دهد این ویروس اجرا میشه ما دوباره و ایجاد یک موج جدید از موارد و مرگ و میر” protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه. “برای موفقیت ما نیاز به شکار کردن چند مورد از این ویروس است.”

نیوزیلند گزارش شده 1,122 موارد COVID-19 از جمله 19 مرگ و میر.

بن Kennings مدیر برای صنعت گروه گشت و گذار در نیوزیلند گفت: اعضای خارش به بازگشت به دریا در یک کشور که در آن به طور متوسط 60,000 مرزها وارد آب های هفتگی.

“ما به خوبی انجام می شود به اقامت در خارج از آب ولی فردا وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم مشتاق برای رفتن گشت و گذار” Kennings گفت. “این بسیار محبوب ورزشی در اینجا. آن است که یک فرد ورزشی است که می تواند تمرین های اجتماعی فاصله,” او اضافه شده است.

اعتماد به دولت در استرالیا و نیوزیلند افزایش یافته است از زمان شروع این بیماری همه گیر, نظر سنجی نشان می دهد با idealogically مخالف رهبران هر دو کشور مورد ستایش قرار داد خود را برای مدیریت در سرکوب coronavirus.

میزان افزایش موارد جدید شده است زیر 1% به مدت دو هفته در حال حاضر در هر دو کشور بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورهای دیگر.

در حالی که protocol wine studio به طور کلی دریافت حمایت عمومی وجود دارد در حال رشد بوده است انتقاد که نتایج مشابه ممکن است زمانی با کمتر سختگیرانه مستند اقدامات در استرالیا.

گرفتن $200 میلیارد تجارت و گردشگری وابسته به اقتصاد در حال اجرا دوباره از ایستاده شروع خواهد شد یک چالش عمده برای protocol wine studio او به عنوان چهره ملی انتخابات در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>