یک کارآگاه با اداره پلیس نیویورک (NYPD) درگذشت از coronavirus شنبه اولین قسم از اعضای این گروه به قتل بسیار عفونی ویروس.

سدریک دیکسون که در خدمت با NYPD برای 23 سال اختصاص داده بود به 32 حوزه در هارلم و مرگ او در بیمارستانی در برانکس, مقامات گفت. بیش از 500 از NYPD کارکنان در حال حاضر در حال مبارزه با ویروس.

“او شناخته شده بود به عنوان فرد است که می تواند هر چیزی را انجام دهید به شما کمک کند” کمیسر پلیس درموت شیا گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. “او برای رفتن به طوری بشدت از دست رفته است.”

تبلیغات

“ما همچنان به پایه سمت-توسط-جانبی با شهر نیویورک افسران پلیس در وحدت به عنوان ما به اشتراک بگذارید رسالت اصلی ما نگه داشتن شهر و ساکنان آن امن است. ما برای گسترش عمیق ترین همدردی به کل پلیس جامعه افسر خانواده و عزیزان در طول این زمان بسیار دشوار است” افزود جمهور از لباس آتش نشانان انجمن جرارد فیتزجرالد.

خبر از مرگ می آید یک روز پس از NYPD گزارش داد که بیش از 500 اعضای آن باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 442 یونیفورم افسران و 70 غیر نظامی و اعضای. یکی دیگر از 4,111 NYPD لباس شخصی کارکنان از مرخصی استعلاجی حسابداری برای 11.4 درصد از بخش لباس شخصی نیروی کار است.

NYPD همچنین اعلام کرد که دنیس Dickson یک سرایدار با زور و Giacomina Barr-قهوه ای یک کارمند غیر نظامی وزارت علوم فوت کرده اند از ویروس.

“ما از دست داده اند سه نفر از اعضای خانواده ما در عنوان کمی تا 48 ساعت” شیا گفت: روز شنبه. “همانطور که من اینجا ایستاده, من نمی تواند شروع به توصیف آنچه که ما احساس. چه خانواده ها از این سه قهرمان را احساس می کنند. ما در حال صدمه زدن به. ما در حال گریه. و ما همچنان به مبارزه با. ما به سادگی هیچ انتخاب دیگری.”

شهر نیویورک به عنوان مرکز COVID-19 همه گیر در ایالات متحده حسابداری برای حدود 30,000 ملت را تقریبا 116,500 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im