اولین عکس از IRCTC کاشی Mahakal بیان است که در اینجا. می دانم کرایه زمانبندی

راه آهن هند PSU راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت(IRCTC) است که همه را به راه اندازی اولین شب سفر با قطار خصوصی در کشور اجرا خواهد شد بین بنارس و ایندور.

این کاشی Mahakal بیان مشتق شده نام خود را از این واقعیت است که آن را به اتصال سه Jyotirlinga زائر مراکز – بنارس اوجائین و Omkareshwar – Omkareshwar (در نزدیکی ایندور), Mahakaleshwar (اوجائین) و کاشی Vishwanath (Varanasi) در سفر خود را. قطار اجرا خواهد شد سه روز در هفته از آن خواهد شد یک دو هفته خدمات از طریق سولتنپور-لکنو مسیر و بارگیری و خدمات از طریق Prayagraj مسیر. قطار آغاز خواهد شد به طور منظم اجرا از 20 فوریه پس از اجرای مراسم تحلیف در 16 فوریه.

The train will halt at Ujjain, Sant Hirdaram Nagar, Bina, Jhansi, Kanpur, Lucknow & Sultanpur stations in both directions
قطار را متوقف نخواهد کرد در اوجائین سانت Hirdaram نگر, بینا, جانسی, Kanpur, Lucknow & سولتنپور ایستگاه در هر دو جهت

نخست وزیر نارندرا خواهد بود ضعیف کردن IRCTC کاشی Mahakal بیان از طریق لینک ویدئو.

به طور منظم زمانبندی از کاشی Mahakal اکسپرس (از طریق سولتنپور-لکهنو)

کاشی Mahakal اکسپرس (قطار بدون 82401) بنارس – ایندور کاشی Mahakal بیان خواهد ترک از بنارس در 02.45 ساعت هر سه شنبه و پنج شنبه برای رسیدن به ایندور در 09.40 در روز بعد که در پنج شنبه و جمعه از 20 فوریه به بعد.

به طور مشابه در پایین خدمات قطار بدون 82402 خواهد شد که دو هفته خدمات را ترک از ایندور در 10.55 هستم هر پنج شنبه و جمعه و رسیدن به بنارس صبح روز بعد در 06.00 هستم که در روز پنج شنبه و شنبه از 21 فوریه سال 2020 است.

The coaches in the train will come with comfortable seats.
مربیان در قطار خواهد آمد با صندلی های راحت.

این قطار را متوقف نخواهد کرد در اوجائین سانت Hirdaram نگر, بینا, جانسی, Kanpur, Lucknow & سولتنپور ایستگاه در هر دو جهت.

به طور منظم زمانبندی از کاشی Mahakal اکسپرس (از طریق Prayagraj)

از آن خواهد شد یک هفته خدمات است که در آن قطار بدون 82403 بنارس – ایندور بیان خواهد ترک از بنارس در 03.15 pm هر یکشنبه برای رسیدن به ایندور در 09.40 ساعت بعد از 23 فوریه سال 2020 است.

به طور مشابه, قطار بدون 82404 ایندور – بنارس بیان خواهد ترک از ایندور در 10.55 هستم هر دوشنبه و رسیدن به بنارس در 05.00 هستم بعد از 24 فوریه سال 2020 است.

این قطار را متوقف نخواهد کرد در اوجائین سانت Hirdaram نگر, بینا, جانسی, Kanpur & اللهآباد (هند) ایستگاه در هر دو جهت.

The coaches will come equipped with LED lights.
مربیان خواهد آمد مجهز به چراغ های LED.

کرایه قطار

با توجه به اطلاعات موجود در وب سایت IRCTC کرایه قطار هیچ-82401 خواهد بود Rs1951 از Varnasi به ایندور از (پایه کرایه-Rs1510 پذیرایی شارژ-Rs365 و GST از Rs76). به همین ترتیب کرایه تا Prayagraj خواهد بود Rs737 لاکنو خواهد بود Rs679 Kanpur Rs980 بینا تومان 1463 سانت Hirdaramnagar Rs1599, اوجائین Rs1803.

با این حال فارس در این قطار خواهد بود از پویا طبیعت مانند دو نفر دیگر به صورت خصوصی اداره می شود قطار توسط IRCTC.

IRCTC خواهد شد ارائه یک میزبان از امکانات و خدمات به مسافران در هیئت مدیره با کیفیت بالا از جمله مواد غذایی گیاهی در روی بورد bedrolls و خدمات خانه داری و در هیئت مدیره خدمات امنیتی است.

هر مسافر سفر در قطار خواهد بود پوشش داده شده با یک تعریف بیمه مسافرتی از Rs. 10 lakhs در طول سفر.

مسافران که مایل به سفر در این آموزش می توانید خود را رزرو قطار از طریق وب سایت IRCTC و نرم افزار تلفن همراه ‘Irctc راه آهن اتصال’.

مسافران همچنین می توانید بلیط خود را رزرو از طریق مجاز عوامل و سفر آنلاین شرکای IRCTC.

IRCTC is facilitating the passengers by allowing automatic full refund of the train fare in case of cancellation of the train.
IRCTC تسهیل مسافران اجازه می دهد به صورت خودکار به طور کامل بازپرداخت قطار کرایه در صورت انصراف از قطار.

قطار را یک پیشرفت رزرو دوره از 120 روز است. از زمان رزرو در دسترس خواهد بود به مسافران بر روی پلت فرم خود را پس از تهیه در ابتدا نمودار 4 ساعت به 5 دقیقه قبل از خروج برنامه ریزی شده از قطار.

IRCTC تسهیل مسافران اجازه می دهد به صورت خودکار به طور کامل بازپرداخت قطار کرایه در صورت انصراف از قطار برای هر دو waitlisted و همچنین تایید e-بلیط.

قطار خواهد شد که AC 3 لایه & pantry ماشین مربیان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma